Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Anneannesine yaptığı deprem şakasını saniye saniye kaydetti! O anlar sosyal medyadan tepki gecikmedi: "Kadın kalpten gidecekti"

  İçerik devam ediyor

  Sosyal medyadan paylaşılan bir görüntü kısa sürede kullanıcıların tepkisini toplamayı başardı. Görüntülerde küçük bir çocuk anneannesinin uyuduğu sırada ona şaka yapmak istedi. Deprem olmuş gibi bir izlenim vermek isteyen çocuğun şakası sosyal medya kullanıcıları tarafından hoş karşılanmadı.

  Sosyal medyadan paylaşılan bir görüntüde anneannesinin uyuduğu sırada ona deprem şakası yapmak isteyen bir çocuk o anları kameraya çekip sosyal medyadan paylaşınca gündeme geldi. 'Anneannemin deprem şakası diye aklını almam" notunu eklediği paylaşımında küçük çocuk önce bir yastıkla avizeyi salladı. Ardından ise anneannesinin yattığı koltuğun arkasına saklanarak koltuğu sallamaya başladı.

  2

  Deprem olduğunu zannederek büyük bir korkuyla uyanan yaşlı kadın can havliyle kaçarken torununun kahkaha sesleri yükseldi. O anlara sosyal medyadan binlerce yorum yağdı. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Kadın kalpten gidecekti. Böyle şaka mı olur?" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Depremin şakası bile olmaz" yorumunda bulundu.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler