MAGAZİN

Itır Esen, Kırmızı Oda dizisinin kadrosuna dahil oldu

Gülseren Budayıcıoğlu'nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserlerinden uyarlanan 'Kırmızı Oda'nın kadrosuna Yeşilçam'ın usta oyuncusu Itır Esen de katıldı.

 Itır Esen, Kırmızı Oda dizisinin kadrosuna dahil oldu

TV8 ekranında yayınlanan tüm bölümleriyle reytinglerin zirvesinde yer alan Kırmızı Oda, yeni hikayeleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. Başrolünü Binnur Kaya'nın üstlendiği diziye birbirinden kıymetli oyuncular da dahil oluyor. Yiğit Özşener, Esra Ronabar ve usta oyuncu Uğur Yücel'in ardından Itır Esen de diziye dahil oluyor.

usta-oyuncu-itir-esen-kirmizi-oda-dizisinin-14060854_6326_m

ZAFER'İN ANNESİNİ OYNAYACAK

Otuz üçüncü bölümde diziye dahil olacak olan Itır Esen; Vahit'in eşi, Zafer'in annesi Nurcihan karakteri ile izleyici karşısına çıkacak.

usta-oyuncu-itir-esen-kirmizi-oda-dizisinin-14060854_333_m
Zafer'in hayranlıkla bahsettiği, padişah soyundan gelme, aristokrat, saygın ve güzel bir kadın olan Nurcihan, tedavisi sırasında eşi Vahit'e destek olmaktan geri durmayacak. Vahit'in eşi Nurcihan ile ilişkisi, Doktor Hanım'ın üzerinde durduğu konulardan biri olacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
Delikanlı Sadi tek başına dizi olsun. Recep İvedik oluyor da delikanlı Sadi niye olmuyor? Hiç olmazsa milletimiz bize unutturulan şevkati, insanlığı öğrenir.
çok iyi bir dizi. türkiye ye yakışır bu tarz çalışmalar ve son dönem trt dizileri çok kaliteli. umarım diğer ahlâksız yapımcılar ders alır.
sıradan insanların üst seviyeye taşıdığı filmin kaymağını toplamak toplanmaya başlamışlardır.
Geri Dön