John Wick 2 konusu nedir? John Wick 2 oyuncuları kimler? John Wick 2 nerede çekildi ve John Wick 2 fragmanı

John Wick 2, Keanu Reeves’in başrolünü üstlendiği nefes nefese bir aksiyon filmidir. John Wick 2, televizyon ekranlarında yerini almadan önce filmle ilgili öğrenmek istediğiniz her şey haberimizde. John Wick 2 konusu, John Wick 2 oyuncu kadrosu ve John Wick 2 nerede çekildi sorularının cevapları.

John Wick 2 konusu nedir? John Wick 2 oyuncuları kimler? John Wick 2 nerede çekildi ve John Wick 2 fragmanı

John Wick 2, bir kez daha televizyon ekranlarındaki yerini alıyor. John Wick 2 ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi haberimizde bulabilirsiniz. John Wick 2’nin başrolünü Keanu Reeves üstleniyor.

John Wick 2’de, Matrix serisinin yıldızları Laurence Fishburne ve Keanu Reeves o projeden beri ilk kez aynı yapımda boy gösteriyor. Hırs dolu bir intikam hikayesi olan John Wick’in ikinci halkasında; John Wick’in antika arabasının çalınması ve köpeğinin öldürülmesiyle ortaya çıkan olayların, imkansız bir görev sonrası oluşan yeni problemlerini ele alıyor.

JOHN WICK 2 KONUSU

Yönetmenliğini Chad Stahelski’nin, senaristliğini de Derek Kolstad’ın üstlendiği John Wick 2’de de aksiyon en üst seviyede! Artık emekliye ayrılmış, tetikçilik dünyasından uzaklaşmış köpeğiyle birlikte sakin bir hayat yaşamak isteyen John Wick (Keanu Reeves), kendini yine istemediği halde tehlikeli olayların ortasında bulur. Eski bir ortağının sayesinde bu kez İtalya’nın başkenti Roma da son derece güçlü çetelerle tek başına mücadele edecektir.

JOHN WICK 2 OYUNCU KADROSU

John Wick 2’nin başrolünde yine Keanu Reeves'i izleyeceğiz. Filmin kadrosunda Ruby Rose, Bridget Moynahan, Ian McShane, Peter Stormare, Laurence Fishburne, John Leguizamo ve Common gibi isimler yer alıyor.

JOHN WICK 2 ÇEKİLDİĞİ YERLER

John Wick 2’nin büyük bir bölümü İtalya’nın Roma kentinde çekildi.

JOHN WICK 2 FRAGMAN


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
vasat ötesi bir film yapmacık hareketlerle dolu ilk film iyiydi
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler