Kahkaları yüzünden eleştirilen Buket Aydın: Linç deyince...

Kemal Kılıçdaroğlu'na seçim hakkındaki iddialı sözleri sırasında kahkaha atmasıyla eleştirilen Buket Aydın'a seçim sonrası sosyal medyada mesaj yağdı. Aydın o mesajlara böyle yanıt verdi.

CNN Türk'te yayımlanan 40 programında Buket Aydın Arda Turan'ı ağırladı.

1038599878

Bir süre önce Kılıçdaroğlu'nun açıklamaları sırasında attığı kahkahalarla gündeme gelen ve seçimin ardından sosyal medyada gündem olan Aydın sosyal medyadan gelen tepkileri ima ederek kısa bir açıklama yaptı.

Arda Turan'ın ''Algı oluşturmaya çalışanlar oluyor. Seçimden çıktık. Siz de bir sürü eleştiri alıyorsunuzdur" sözlerine Buket Aydın "Linç deyince sizi anlayabilecek isimlerden bir tanesiyim" şeklinde karşılık verdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 106 yorum
Neden linç ediliyorsunuz peki?Yandaşlık demode oldu bırakın ve özgür iradenizle konuşun.Kahkaha atıp dalga geçmek nedir ya?
adamlar %52 oy almış zafer sarhoşluğunu chpkk nın. bu nasıl zafer! nablus zaferi gibi buda!
sende sonuçta birinin yandaşı degilmisin ????
Sen kimin yandaşısın.
@toprak3380 akpkk nasıl chpkk oldu anlamadım))
@yigidinharci_2017 toprak3380 şırnakta akp kazandı kimin oylarıyla kazandı senin mi kürtlerin oylarıylamı? bu chpkk benzetmelirden vaz geçin artık herkes ne olduğunuzu biliyor.
@toprak3380 akcomar
toprak 3380 size o chp pkk yı öğreten de bu ülkede boşuna oksijen tüketiyorsunuz yazık sizin gibi zihniyet olmasa bu ülkede kişi başı milli gelir bayağı yükselir et beyinli ordusu
@yigidinharci_2017 şimdi bunların ikisi de haksızlığa mı uğradı
@toprak3380 % 52 seni yanıltıyor. Yine algılar başka yere çekiliyor. Bu genel seçim değil. Yerel seçimde hitap ettği nüfusa bakılır. Sonuçlara göre chp 39,4 milyon, akp 32,2 milyon kişiye başkanlık edecek. Üstelik asıl paranın döndüğü yerler chpnin kazandığı yerler. O yüzden akpnin 1. parti çıktığını sanıyorsan aldanıyorsun.
@poyraz_besiktas_1981 evet ama dürüstün yandaşıyız biz....doğmamış bebelerin hakkını yiyen hırsızların değil....fark burda....
ben de mesaj atacaktim. degmez dedim
zavallı...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler