Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Kahve falında ay görmek

  Kahve falında ay görmek genel olarak olumlu yorumlanır ve aydınlık anlamına gelir.

  İçindekiler

  • Kahve Falında Dolunay Görmek
  • Kahve Falında Yarım Ay Görmek
  • Kahve Falında Ay Yıldız Görmek
  • Kahve Falında Ay Dede Görmek

  Falına bakılan kişinin dualarının ve isteklerinin kabul olacağına, bu kişinin aydınlığa ve huzura kavuşacağına işaret eder. Fal sahibi sıkıntılı bir süreçte ise bu sürecin artık son bulacağının ve iyi günlerin çok yakında olduğunun habercisidir. Falında ay sembolü çıkan kişi iş hayatında yükselir. Bazı yorumculara göre de fal sahibinin hayatında temiz sayfalar açılacaktır.

  Falda ay sembolü fincanın dip kısmında çıktıysa sıkıntıların kısa zamanda atlatılacağı söylenir. Eğer ay sembolü kahve tabağında belirdiyse yeni bir döneme girileceği ve bu dönemin maddi ve manevi açıdan çok olumlu olacağı anlamına gelir. Falına bakılan kişinin her konuda feraha kavuşacağına işaret eder.

  Kahve falında görülen ay, şekline ve yanında bulunan diğer sembollere göre farklı şekillerde yorumlanır. Ama ne şekilde ve ne konumda olursa olsun kahve falında ay görmek neredeyse hiçbir zaman olumsuz olarak yorumlanmaz.

  Kahve Falında Dolunay Görmek

  Fal sahibini çok mutlu günlerin beklediğinin habercisidir. Aynı zamanda falına bakılan kişinin hayallerinin gerçekleşeceği ve şansının döneceği anlamını taşır.

  Ayrıca falda dolunay sembolü aşkı simgeler. Falında dolunay olan kişinin bir birlikteliği yoksa çok yakın zamanda mutlu olacağı bir aşk beklediğini gösterir. Fal sahibi evlenme isteği olan bir kişi ise huzurlu ve sevgi dolu bir yuvası olacağına işaret eder.

  Kahve Falında Yarım Ay Görmek

  Kahve falında yarım ay görmek genel olarak haneye ay doğması şeklinde yorumlanmaktadır. Falında yarım ay sembolü çıkan kişinin sıkıntılı zamanlarının sona ermesine çok az bir sürenin kaldığı anlamına gelir. Fal sahibinin yarım kalan işlerini tamamlamasının ve yeni sayfa açmasının zamanının geldiğine işaret eder. İş hayatında olumlu gelişmelerin başlayacağına ve kariyerinde yükselme fırsatı doğacağını gösterir.

  Kahve Falında Ay Yıldız Görmek

  Fal sahibinin emeklerinin karşılığını alarak büyük bir zafer kazanacağı anlamını taşır. Falına bakılan kişinin iş hayatında yükselme dönemine gireceğini ve başarı elde edeceğini gösterir.

  Ayrıca ay yıldız sembolü çocuk, kardeş veya yakın arkadaşa işaret eder ve onlarla birlikte maddi olarak feraha kavuşulacağına yorumlanır.

  Kahve Falında Ay Dede Görmek

  Falda ay dede sembolü fal sahibinin müjdeli bir haber alacağına işaret eder. Bu haberle beraber olumlu gelişmelerin yaşanabilir.

  Falına bakılan kişinin dilekleri yakın zaman içerisinde gerçeğe dönüşebilir.

  Ayrıca bazı yorumculara göre falda görülen ay dede figürü, fal sahibinin sevdiği biri tarafından sürpriz bir hediye alacağına da işarettir.

  youtube


  En Çok Aranan Haberler