Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Kahve falında gemi görmek

  Kahve falı yorumları bazı kişiler açısından eğlence amaçlı olsa da, çoğu kimse falında çıkan sembollere önem verir.

  İçindekiler

  • Kahve Falında Gemi Çapası Görmek
  • Kahve Falında Gemi Batması Görmek
  • Kahve Falında Gemi Dümeni Görmek
  • Kahve Falında Yelkenli Gemi Görmek
  • Kahve Falında Gemi Kaptanı Görmek
  • Kahve Falında Liman Görmek
  • Kahve Falında İskele Görmek

  Falda çıkan sembollerin doğru bir şekilde yorumlandığında, gelecekten kesitler sunduğuna inanılır. Falda görülen gemi sembolü genel anlamda hayırlıdır. Bazı istisnalar dışında fal sahibinin hayatının mutlu ve huzurlu geçeceğinin, başına gelecek sorunları sakinlikle karşılayacağının bir göstergesidir. Fal sahibi bu sakinliği ve sabrı sayesinde pek çok kişinin de takdirini kazanacak, sosyal çevresini genişletecektir. Ayrıca falda görülen gemi sembolü, bazı yorumculara göre eskiden yaşanmış ve kötü sonuçlanmış olayların zaman ilerledikçe, aslında ne kadar hayırlı olduğunu gösterir.

  Kahve Falında Gemi Çapası Görmek

  Kahve falında görülen gemi çapası, fal sahibinin hayatındaki olumlu gelişmelere delalet eder. Fal sahibi uzun zamandır istediği, hayalini kurduğu şeye kavuşur. Kişi bu isteği için belki de yıllarca beklemiştir.

  Fal sahibi hala daha öğrenimine devam eden bir kimse ise, eğitim hayatı yolunda ve başarılı gidecektir.

  Özel hayatta bir ilişki söz konusu ise nişan, söz, evlenme gibi mutlu olaylar yaşanabilir. Fal sahibi evliyse çocuk sahibi olur.

  Kahve Falında Gemi Batması Görmek

  Kahve falında görülen gemi batması, kişinin geçmişte yaşadığı ve üstüne örtmeye çalıştığı olaylarla karşı karşıya kalacağının habercisidir.

  Bazı yorumlara göre bu sembol başarıya, hedeflere ulaşmaya, kaybedilen malların tekrar elde edileceğine delalet eder.

  Ayrıca fal sahibinin iş hayatında karşısına çıkacak bir proje ile kendisini üstlerine göstereceği de söylenebilir.

  Kahve Falında Gemi Dümeni Görmek

  Kahve falında görülen gemi dümeni, fal sahibin uzun zamandır kaybettiği hayatının kontrolünü tekrar eline aldığına yorumlanır. Fal sahibi çevresindeki kimseler tarafından güvenilir bir kişi olarak görülür. Bu nedenle de pek çok arkadaşı vardır. Birtakım olaylar neticesinde kontrolü kaybeden fal sahibi çevresindeki güvendiği arkadaşlarının yardımıyla hayatını düzene sokacaktır. Bu sayede pek çok başarı ve mutluluk da beraberinde gelecektir.

  Kahve Falında Yelkenli Gemi Görmek

  Falda görülen yelkenli gemi, çok huzurlu ve hayırlı bir yolculuğunun işaretidir. Fal sahibi, uzun zamandır kafasındaki düşünceler yüzünden bunalmış, keyifsiz olabilir. Bu yolculuk fal sahibine çok iyi gelecektir.

  Ayrıca yoğun iş stresi altında ezilen fal sahibi için ilerleyen dönemlerde bu iş yükünün azalacağına delalet eder.

  Emeklilik için bekleyen fakat bazı durumlar nedeniyle emekli olamamış fal sahibi için ise bu sembol, emekliliğin gerçekleşeceğine yorumlanır.

  İlişkisi olanlar için ise, bu ilişkinin geleceğinin çok parlak olduğunu gösterir.

  Kahve Falında Gemi Kaptanı Görmek

  Kahve falında çıkan gemi kaptanı, sıkıntılı günlere delalet eder. Fal sahibini büyük ölçüde etkileyecek huzursuz günler yaşanabilir. Bu durum hane içerisindeki bireylerin birbirlerine karşı yaklaşımlarından kaynaklanabilir. Bu süreçte fal sahibinin yakın çevresinden birisinin büyük yardımı ve desteği dokunabilir. Daha sonrasında bu durum özel hayat anlamında bir ilişkiye dönüşebilir. Fal sahibi bu kişiyle hayırlı ve mutlu evlilik gerçekleştirebilir.

  Falına bakılan kişi eğer evliyse, evlilikte sorunlar ve boşanmalar yaşanabilir. Bu sürecin sabırlı ve sakin bir şekilde atlatılması önerilir.

  Kahve Falında Liman Görmek

  Kahve falında görülen liman, hayat içerisindeki zorlukların ve engellerin kısa süre içinde aşılacağına delalet eder. Fal sahibi huzursuz ve mutsuz günlerini nihayet geride bırakacaktır.

  Bunun yanı sıra bu sembol, fal sahibinin arkadaşları tarafından çok sevilen bir kimse olduğuna delalet eder. Kişi, yakın zamanda arkadaşlarının birisinden güzel bir haber alacaktır. Bu haber nişan ya da evlilik gibi bir haber olabilir.

  Evli kişiler için ise bu sembol yeni bir çocuğa delalet eder.

  Kahve Falında İskele Görmek

  Kahve falında görülen iskele sembolü, deniz yolculuğuna işarettir. Kişinin uzun zamandır yaşadığı sıkıntılı günler geride kalmıştır. Kişi, ailesiyle birlikte uzun bir deniz seyahatine çıkabilir. Seyahatin ardından fal sahibi kendini dinlenmiş ve toparlanmış hissedecektir. Bu durum yaşam enerjisine de yansıyacaktır. Çok daha verimli ve kaliteli günler yakındadır.

  Bazı yorumculara göre bu sembol, fal sahibinin aşk hayatında çalkantılı bir dönemin söz konusu olacağına delalet eder. İlişkide sorunlar yaşanabilir. Özellikle kıskançlık krizleri nedeniyle zor günler ortaya çıkabilir.

  Evli olan kimseler için ise bu sembol, boşanmaların habercisi olabilir. Tehlikeli bir dönem olduğundan dolayı fal sahibinin çok dikkatli hareket etmesi yararına olacaktır.

  youtube


  En Çok Aranan Haberler