Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Kahve falında horoz görmek

  Kahve falında görülen horoz figürü, yakın zaman içerisinde gerçekleşecek güzel olayların habercisidir.

  İçindekiler

  • Kahve Falında Horoz Kafası Görmek
  • Kahve Falında Horoz Ayağı Görmek
  • Kahve Falında Horozun Ötmesi
  • Kahve Falında Karşılıklı İki Horoz Görmek
  • Kahve Falında Horoz ve Civciv Görmek
  • Kahve Falında Horoz ve Yılan Görmek
  • Kahve Falında Horoz ve Köpek Görmek
  • Kahve Falında Horoz ve Kalp Görmek
  • Kahve Falında Horoz ve İnsan Görmek

  Fal sahibi kısa zamanda alacağı müjdeli haberler ile hayatındaki tüm dert ve sıkıntılarından kurtulabilir. Güzel haberler fal sahibinin hayatında köklü değişiklikler yaşanmasına öncülük edebilir.

  Kahve falında görülen horoz sembolü tek başına olduğunda güzel haberlere işaret ederken, fincandaki konumu ve etrafındaki simgelerle beraber yorumlandığı zaman çeşitli olumsuz yorumlar da yapılabilir. Eğer horoz figürü kahve fincanının kenarında görülüyorsa fal sahibinin sevdiği bir kişi tarafından uyarılacağı, fincanın dibinde görülüyor ise aşk hayatında istemediği durumlarla karşı karşıya kalacağı anlamına gelir.

  Kahve Falında Horoz Kafası Görmek

  Falda görülen horoz kafası, hayati kararlar için atılacak adımlara işaret eder. Fal sahibi iş hayatı için önemli atılımlar yapacak ise elini çabuk tutmalıdır. Radikal kararlar alan fal sahibinin hayatında büyük değişiklikler olabilir. Bu dönemde fal sahibinin ailesi tarafından desteklenmemesi moralinin bozulmasına ve alacağı kararlarda çekingen davranmasına yol açabilir.

  Kahve Falında Horoz Ayağı Görmek

  Kahve falında görülen horoz ayağı, kazanç elde edilecek olan işlere yorulur. Elde edilecek kazanç, kolay yoldan olmayacak. Ancak fal sahibini tüm hayatı boyunca dileği hayatı yaşatmaya yetecek. Falında horoz ayağı görülen kişinin hayatı boyunca bolluk, bereket ve sükunet içinde yaşayacağı söylenir.

  Kahve Falında Horozun Ötmesi

  Falda öten horozun görülmesi, yaşanan kötü olaylara işaret eder. Fal sahibini yıpratan ve üzülmesine sebep olan olaylar yavaş yavaş ortadan kalkacaktır. Sabahları yeni güne başlarken ötmesi ile bilinen horoz, falda öterken görüldüğü zaman, günün ayması gibi hayatta açılacak yeni sayfalara yorulur. Yakın zaman içerisinde güzel haberler alınabilir, iş yerinde terfi söz konusu olabilir, sevilen bir insandan güzel sözler işitilebilir.

  Kahve Falında Karşılıklı İki Horoz Görmek

  Kahve falında karşılıklı iki horoz görmek, karar verilmesi gereken önemli iki olaya işaret eder. Kafa karışıklığına sebep olan bu iki olay yüzünden fal sahibi zor günler yaşayacaktır. Bu olaylar aşk hayatı ile ilgili olursa, duygusal ilişkilerde iki kişi arasında kalınacağına yorulur.

  Eğer karar verilmesi gereken olaylar aile ile alakalıysa fal sahibi bu süreçte biraz temkinli davranmalıdır. Aile büyüklerinden kalması söz konusu bir miras varsa, bu miras aile fertleri arasında problemlere yol açabileceğinden dolayı, fal sahibi bu süreçte fevri davranışlardan uzak durmalıdır.

  Kahve Falında Horoz ve Civciv Görmek

  Yaşanan büyük talihsizliklerden ve sıkıntılardan sonra ulaşılan mutluluğa işaret eder. Fal sahibi düştüğü bir sıkıntıdan sonra huzura kavuşabilir, maddi olarak dar boğazda olduğu dönemin ardından dilediği kazancı elde edebilir.

  Kahve Falında Horoz ve Yılan Görmek

  Fal sahibinin beklediği sevgilinin kısa sürede geleceğini işaret eder. Kahve falında horoz ve yılanın yan yana görülmesiyle birlikte fal sahibi ilerleyen zamanlarda etrafına söz geçiren, sözü dinlenen, saygı duyulan önemli bir kişi haline gelecektir. Aynı zamanda aile fertleri de fal sahibinden akıl almaya başlayacaktır. Fal sahibi kısa süre içerisinde, saygı duyulan bir kişi olması aileyi bir arada tutan kişi haline gelecek.

  Kahve Falında Horoz ve Köpek Görmek

  Fal sahibinin kolay kolay hayal kırıklığına uğramayacağına, her zaman çevresinde örnek alınacak bir kişi olacağına işaret eder. Fal sahibi maddi ve manevi olarak refaha erecek, hayatı boyunca istediği hedeflere ulaşıp büyük kazançlar elde edecektir. Aynı zamanda manevi yardımlar yapmaya, sevilen insanların sıkıntılarından kurtulmalarına yardım edileceğine yorumlanır.

  Kahve Falında Horoz ve Kalp Görmek

  Kahve falında horoz ve kalbin yan yana görülmesi, hayal edilen olayların gerçekleşeceğine, aranan aşkın bulunacağına işaret eder. Aynı zamanda fal sahibi maddi sıkıntılardan kurtulacaktır.

  Kalp figürünün fincanın ortasında olması ise fal sahibinin kısa sürede aradığı aşkı bulacağına, kahve tabağında ise aile arasında duyulan saygının artacağına yorulur.

  Kahve Falında Horoz ve İnsan Görmek

  Kahve falında horoz ve insan figürlerinin yan yana görülmesi alınacak radikal kararlara yorulur. Horoz tek başına gücün ve iktidarın sembolü olarak değerlendirildiğinden, fal sahibinin önder kişilik yapısına sahip biriyle beraber yeni iş atılımlarına gireceğine işaret eder. Bu yeni atılımlar fal sahibinin hayatında yeni başlangıçlara öncü olacaktır.

  youtube


  En Çok Aranan Haberler