MAGAZİN

Kanatsız Kuşlar 2. yeni bölüm fragmanı izle: Kanatsız Kuşlar 1. bölümü zirvede!

Kanatsız Kuşlar 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. atv'de Perşembe günü ilk bölümü ile ekranlara gelen Kanatsız Kuşlar, izleyicilerden olumlu yorumlar aldı ve reyting sıralamasında zirveye yerleşti. Peki Kanatsız Kuşlar dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Kanatsız Kuşlar'ın hikayesi nedir? İşte Kanatsız Kuşlar 2. yeni bölüm fragmanı, ilk bölüm özeti ve izleme bağlantısı...

Kanatsız Kuşlar 2. yeni bölüm fragmanı izle: Kanatsız Kuşlar 1. bölümü zirvede!

Kanatsız Kuşlar 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandıktan sonra merakla izlenirken dizi Perşembe günü ekrana geldiği ilk bölümü ile zirveye yerleşmeyi başardı. Bir anne ve onun 4 çocuğunun başından geçen dramatik olayları anlatan Kanatsız Kuşlar dizisi 1. bölümü izleyicilerden tam not aldı. Peki Kanatsız Kuşlar dizisinde kimler oynuyor? Kanatsız Kuşlar genel hikayesi nedir? İşte Kanatsız Kuşlar 2. yeni bölüm fragmanı, ilk bölümün izlenme bağlantısı ve dizi hakkında genel bilgiler...

KANATSIZ KUŞLAR 1. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kısa bir süre önce babalarını kaybeden Zeynep, Emre, Cemre ve en küçük kardeşleri Aysun'a sadece yoksulluk miras kalmıştır. Hayattaki tek dayanakları, onlar için her türlü fedakârlığı yapmaya hazır olduğunu bildikleri anneleri Nefise'dir.

Nefise, çok erken yaşta anne olmuş, çocuklarına yetebilmek ve onları yaşatabilmek için adeta çırpınmaktadır. Hayatın yükünü taşıyamaz hale geldikleri zor günlerde Nefise ve ailesini derinden etkileyecek bir olay yaşanır.

Öte yandan Nefise'nin büyük kızı Zeynep, ona gönülden bağlı olan Ahmet'in hislerine mesafeli durmaktadır. Ahmet'in yanında çalışmaya başladığı gün, birlikte gittikleri bir iş görüşmesinde, Onur ile tanışması, zamanla dokunan herkesi yakacak olan aşk kıvılcımlarını da ateşlemiştir. Kanatsız Kuşlar ilk bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler aşağıdaki bağlantıdan seyredebilirler.

Kanatsız Kuşlar 1. Bölümü İzlemek İçin Tıklayınız

KANATSIZ KUŞLAR GENEL HİKAYE VE OYUNCU KADROSU

Yapımcılığını Ata Türkoğlu-Koliba Film, yönetmenliğini Kemal Uzun'un üstlendiği, senaryosunu Hakan Haksun'un kaleme aldığı Kanatsız Kuşlar'da başlıca rolleri Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen paylaşıyor.

Kanatsız Kuşlar dizisinde; hayata tutunabilmek için amansızca mücadele eden dört kardeş ile çocukları için her türlü fedakarlığa katlanan genç ve güzel bir annenin iç içe geçen öyküsü ele alınıyor. İyilikten kötülüğün, kötülükten ise umudun doğabileceğini anlatan Kanatsız Kuşlar, bir yudum mutluluk için çırpınan dramatik yaşamların hikayesini ekranlara yansıtıyor.

KANATSIZ KUŞLAR İLK BÖLÜMÜ TAM NOT ALDI!

atv'nin merakla beklenen dizisi Kanatsız Kuşlar ilk bölümüyle ekranlara geldi. Aşk, dram ve heyecan yüklü sahneleriyle sosyal medyada çok konuşulan ve büyük beğeni toplayan dizinin ilk bölümü Tüm Kişiler'de 4,54 izlenme oranı ve 13,10 izlenme payı alarak, en çok izlenen dizi oldu.

Sosyal medyada da adından söz ettiren #KanatsızKuşlar, bölüm başladıktan kısa süre sonra Twitter Türkiye Trending Topics listesine girdi ve 4. sıraya kadar yükseldiği Twitter Türkiye Trending Topics listesinde, bölüm sonuna kadar kalmayı başardı.

Yapımcılığını Ata Türkoğlu-Koliba Film, yönetmenliğini Kemal Uzun'un üstlendiği, senaryosunu Hakan Haksun'un kaleme aldığı Kanatsız Kuşlar'da başlıca rolleri Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen paylaşıyor.

Hayata tutunabilmek için amansızca mücadele eden dört kardeş ile çocukları için her türlü fedakarlığa katlanan genç ve güzel bir annenin iç içe geçen öyküsü… İyilikten kötülüğün, kötülükten ise umudun doğabileceğini anlatan Kanatsız Kuşlar, bir yudum mutluluk için çırpınan dramatik yaşamların hikayesini ekranlara yansıtıyor.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler