MAGAZİN

Kara Ekmek yeni bölümlerinde Tuğba Melis Türk'te olacak

ATV'nin iddialı dizisi Kara Ekmek sürpriz bir isimle ekranlara gelecek. Ekranların en beğenilen yüzlerinden biri olan Tuğba Melis Türk, Kara Ekmek yeni bölümleriyle Atv ekranlarına gelecek.

Kara Ekmek yeni bölümlerinde Tuğba Melis Türk'te olacak

Tuğba Melis Türk'ün Kara Ekmek dizisine sağlayacağı katkıyı önümüzdeki haftalarda göreceğiz ancak bu transfer haberi şimdiden dizinin takipçilerinin bazılarında huzursuzluk yaratmış gözüküyor. Dizinin fenomenleri Twitter üzerinden gönderilen iletilerde Tuğba Melis Türk'ün dizideki karakterlerin arasını bozacak, çiftleri ayıracak bir kötü karakter olacağına dair inanışlar olduğu göze çarpıyor. Kara Ekmek dizisi ile Tv'de ekrana gelecek Tuğba Melis Türk'ün Jackie Chan'in yeni filmiyle de Beyazperde'de boy göstereceği iddia ediliyordu.

Tuğba Melis Türk "Bir süredir Çin'e gideceğiniz konuşuluyor. Nasıl gelişti?" sorusu üzerine şu açıklamayı yaptı:

"Beni de çok heyecanlandırıyor. Yıllar önce oynadığım Uygun Adım Aşk dizisinden rol arkadaşım Emrah Yılmaz bana ulaştı. "Böyle bir durum var" diyerek fotoğraflarımı istedi. Jackie Chan yeni bir oyuncu kadrosu arayışındaymış. Daha önce Dragon Blade diye bir film çekmişlerdi ve Emrah zaten orada oynamıştı. Şimdi yeni bir sinema filmi projeleri varmış, "Filmde Türk sultanını ben oynayacağım, karımı oynayacak birini arıyorlardı ben de seni önerdim" dedi Emrah. Mesajı ilk gördüğümde algılayamadım hatta "Doğru mu okuyorum Daniel Lee, Jackie Chan falan?" dedim. Ama bayağı doğru işte. Şimdi menajerlerimle görüşüyorlar."

TUĞBA MELİS TÜRK KİMDİR?

Bulgaristan Sofya doğumlu olan Tuğba Melis Türk 7 Eylül 1990'da doğdu. İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nden mezun olan Tuğba Melis Türk , Dram ve Oyunculuk üstüne lisansını yaptıktan sonra Akademi Neo'da oyunculuk dersleri aldı. Arka Sokaklar dizisinde 2006 yılında Nesrin karakterini canlandıran güzel oyuncu, 2007'de ise Annem adlı dizide Başak karakterine hayat verdi. 2007 yılında Bez Bebek ve Senin Uğruna gibi yapımlarda da yüzünü gösteren Tuğba Melis Türk, 2008 yılında ise Sevgili Düşmanım adlı yapımda Ezgi karakterini canlandırdı.

Güzellik yarışmalarının yanı sıra 2009'da Uygun Adım Aşk adlı dizide rol alan Tuğba Melis Türk, bir sonraki yıl beyaz perdeye geçiş yaptı.2010 yılı ise oyuncunun kariyeri için bir sıçrama taşı oldu. Rol aldığı Cehennem adlı filmdeki sevişme sahnesiyle bir anda gündeme gelenTuğba MelisTürk'ün bu sahneleri çok konuşuldu. 2012 yılında Adını Feriha Koydum adlı yapımda 2 sezon boyunca Rüya karakterini canlandıran yıldız, aynı sene Leyla İle Mecnun dizisinde tek bölümde konuk oyuncu oldu.2015 yılında Kara Ekmek'in kadrosuna dahil olan Tuğba Melis Türk, yapımcılığını ve yönetmenliğini Daniel Lee'nin üstlendiği filmde, bir Osmanlı sultanının eşini canlandırmak üzere Çin'e gidecek.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler