Kazadan sonra TikTok videosu çeken kızlar viral oldu!

ABD'de iki kız arkadaşın, geçirdikleri trafik kazasının hemen ardından çektiği video, akıllarda durgunluk yarattı. Videonun TikTok'ta yayınlanması, sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü.

Kazadan sonra TikTok videosu çeken kızlar viral oldu!

Son dönemlerin en popüler sosyal medya platformlarından TikTok, platforma yüklenen ilginç ve anlamsız videolarla bilinen bir mecra. TikTok'ta bugüne dek gerek Türkiye gerek diğer ülkelerden yüklenmiş olan sayısız video gördük. Ancak sizlerle şimdi paylaşacağımız TikTok videosu, şimdiye dek gördüklerinize pek benzemiyor.

KIZLAR BAŞ AŞAĞI DURUYOR

ABD'nin Pelsilvanya eyaletinde yaşanan olayda, ilk bakışta iki kız arkadaşın araç içinde çektiği bir videoyu görüyoruz. Ancak videonun birkaç saniye ilerlemesinden sonraysa ilginç bir detay göze çarpıyor. Bu detay, TikTok videosu çeken kızların aslında baş aşağı olduğunu gösteriyor. Videonun ilerleyen saniyelerinde ise bu TikTok videosunun bir trafik kazasının hemen sonrasında çekildiği anlaşılıyor.

SOSYAL MEDYADA VİRAL OLDU

Yaşanan bu garip olay, 16 Kasım'da gerçekleşmesine rağmen bu video şu sıralar sosyal medyada viral hale gelmiş durumda. Bu durumun nasıl bir çılgınlık olduğunu anlamak fazlasıyla zor ancak en azından genç kızların ağır yaralanmamış olmaları sevindirici bir durum. Videoyu çeken genç kız daha sonraki videolarında, yaşanan bu trafik kazası nedeniyle sadece birkaç eziğinin olduğunu açıkladı.

Videoyu çeken 16 yaşındaki Katie Cornetti'nin açıklamalarına göre bu video, yaşanan kazadan sonra sağlık ekiplerini beklerken çekilmiş. Ancak videonun viral hale gelmesi, sosyal medya kullanıcılarını ikiye bölmüş durumda.

İşte viral hale gelen o TikTok videosu...

Bazı sosyal medya kullanıcıları, trafik kazasından sonra çekilmiş olan bu TikTok videosunun herhangi bir sorun teşkil etmediğini söylüyorlar. Ancak bu düşüncenin karşı tarafında bulunan sosyal medya kullanıcıları ise bu videonun, TikTok'un aslında ne kadar bağımlılık yapan bir platform olduğunu gösterdiğini belirtiyor

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
şükür ahiret yolculuğuna cihaz götüremiyorlar
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler