MAGAZİN

Kenan Işık'ın son durumunu ailesi açıkladı

Bir süredir beyin kanaması tedavi gören Kenan Işık'ın yaşamını yitirdiği iddiaları ortalığı karıştırdı. Sevilen sunucunun hayranları Kenan Işık'ın son durumunu merak etti. Kenan Işık'ın son durumuna dair açıklama ise ailesinden geldi.

Kenan Işık'ın son durumunu ailesi açıkladı

Bir süre önce beyin kanaması geçiren Kenan Işık'ın vefat ettiği haberleri gündeme bomba gibi düştü. Tedavisini devam edilen ünlü sunucu ve oyuncu Kenan Işık, hayat mücadelesini kaybettiği iddi edildi. Sanatçının vefat ettiği haberini Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar duyurdu. Hazinedar, kişisel Twitter adresinden yaptığı paylaşımda "Değerli tiyatro sanatçımız Kenan Işık'ı kaybettik. Onu daima gülen yüzüyle anımsayacağım. Mekanı cennet olsun." ifadelerini kullandı. Peki Kenan Işık öldü mü? Kenan Işık'ın son durumu nasıl? Sık sık öldüğü haberleriyle gündeme gelen Kenan Işık'ın son durumuna dair detaylar!

Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar'ın ortalığı karıştıran tweeti ardından açıklama yapan aile yakınları, ünlü oyuncunun sağlık durumunda bir değişiklik olmadığını ve hayatta olduğunu söyledi.

ÜNLÜ İSİMLERİN KENAN IŞIK MESAJLARI

Kenan Işık'ın vefat ettiği haberlerinin hızla yayılması ve birçok basın organında yayılması, bu kez ünlü isimleri de inandırdı. Haberlere inanan birçok ünlü isim Twitter hesabından taziye mesajı yayınladı. Bu isimler arasında Gülben Ergen dahi vardı. İşte ünlülerin Kenan Işık mesajları!

Ayşegül Aldinç:"Ah canım Kenan Işık.. Dâvudi sesin kulaklarımda, anılarımız, ve sıcak gülüşün hep yüreğimde kalacak.. Nur içinde yat..", Linet: "Bir güzel insan daha veda etti. Kenan Işık 'a Allah'tan rahmet, ailesi ve tüm sevenlerine başsağlığı dilerim.", Hakan Şükür: "Üzüntüm büyük. Bu güzel insan vefat etti. Kenan Işık'a Allah'tan rahmet, Yakınlarına,sevenlerine sabırlar dilerim. ", Gülben Ergen: "Dadı'nın bitmeyen aşkı. Benim kıymetli dostum. Ülkemizin eşsiz değeri... #KenanIşık Ne sesin, ne yaşamdaki saygın duruşun, ne oyunculuğunun yeri dolmayacak. Hep yarım kalacağız. Her ustanın gidişiyle yaşadığımız eksik kalma hali şimdi bizi kaplayan... Biriktirdiğim anılar yanıma kar kaldı ve dostluğumuz... Çok üzgünüm..."

KENAN IŞIK'A NE OLMUŞTU?

Kenan Işık, 2014'ün Mart ayında İstanbul'da gittiği spor salonununun saunasından çıkarken ayağının kayması sonucu başını sert zemine çarpmıştı. Kaza sonrasında hemen Amerikan Hastanesi'ne kaldırılan Kenan Işık, ameliyata alınmıştı. Beyin kanaması geçirdiği öğrenilen sunucu, ameliyatın ardından yoğun bakım servisinde tedavi altına alınmıştı. Kenan Işık'ın tedavisi Almanya'da sürüyor.

KENAN IŞIK KİMDİR?

Ekim 1947'de Malatya Yeşilyurt'da doğan Kenan Işık, Malatya Halkevi'nde amatör tiyatro yapmaya başlamıştır. Lise öğrenimini gerçekleştirdiği Ankara'da okurken ise Meydan Sahnesi'ne girmiştir. Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Kamu Yönetimi Bölümü'nden mezun olan Kenan Işık, 1972 yılında Devlet Tiyatrosu sanatçısı olmuştur. Kariyeri süresince çok sayıda tiyatro oyunu yazan usta oyuncu, 1974 yılında Köşe yazarlığı sırasıyla Resmî Gazete (1973-1995), Yeni Yüzyıl (1995-1998), tekrar Resmî Gazete (1998-2000), Yeni Binyıl (2000) ve Akşam (2000-2002) gazetelerinde çalışmıştır. Gülben Ergen ve Haldun Dormen ile paylaştığı "Dadı" adlı diziyle hayran kitlesini genişleten Kenan Işık, Türk televizyon programları arasında fenomenler arasına giren Kim 500 Bin İster yarışmasının sunuculuğunu yapmış, değişen yeni adı ile Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunuculuğunu yapmaya devam etmiştir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön