'Kendi Yolumda' filminin çekimleri başladı, setten ilk kareler paylaşıldı

Gökçe Bahadır'la Gökhan Özoğuz’un yer aldığı ‘Kendi Yolumda’ filminin çekimleri 2 hafta önce Adana’da başladı. Film setinden ilk kareler yayınlandı.

'Kendi Yolumda' filminin çekimleri başladı, setten ilk kareler paylaşıldı

Yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak’ın üstlendiği, başrolünde Gökhan Özoğuz’un yer aldığı ‘Kendi Yolumda’ filminin çekimleri 2 hafta önce Adana’da başladı. Film setinden ilk kareler yayınlandı.

1575612008_Kendi_Yolumda_Film__set_1

Değişik hikayesi ile dikkat çeken filmde; Gökhan Özoğuz, Adana’da gittiği tamircide, bir tamirci çırağı olan Ömer Ali ile karşılaşır. Ömer Ali’nin kendisine dinlettiği şarkıyı beğenir ve işin peşini bırakmamasını söyler.Baskıcı babasının yanında çalışmakta olan genç tamirci, Gökhan’a; “Sen de benimki gibi bir aileye, benim doğduğum gibi bir tamirhaneye doğsaydın, Athena Gökhan olabilir miydin?” sorusunu yöneltir. Gökhan bu sorudan etkilenir ve arabanın tamirini beklerken uykuya dalar. Komedram türündeki filmin devamını, Gökhan’ın kendini Adana’nın zorlu mahallelerinde büyüyen bir tamirci çırağı olarak gördüğü; eğlenceli, romantik, müzik ve aksiyonla dolu rüyasından izleriz…Kendi yolunda gitmenin önemini sorgulatan, çarpıcı bir rüya…

1575612004_Kendi_Yolumda_Film__set_3

Filmde Gökhan Özoğuz’a Gökçe Bahadır, Tamer Levent, Okan Çabalar, Erkan Can, Ferit Aktuğ, Çağatay Aras, Suzan Aksoy, Tuncer Salman, Özkan Ayalp ve Hakan Özoğuz’un da yer aldığı zengin bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
Boykotluk bir film daha geliyor...
@sezgin6173 hem den kralından boylot
@suatgenc recep ivedik yine rekor kırdı ...ne boykotu senede bir sinemaya giden adamlarsınız ....
şarkıcı olmazsa bu tipiyle suriyeli dilenciler bile yüzüne bakmaz ama adamı gündemden düşürmüyorlar
ikiside Türkiyenin gurur kaynağı gerçek sanatçıları...ikisini bir arada izlemek çok güzel olacak...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler