MAGAZİN

Kim Kardashian bir Türk'le tartıştı

Türk kullanıcıdan Kardashian'a tepki...

Kim Kardashian bir Türk'le tartıştı

Bir sosyal paylaşım sitesinde sözde Ermeni soykırımının tanınması yönünde iletiler giren Ermeni asıllı ABD'li reality şov yıldızı Kim Kardashian, geçtiğimiz gün Londra'da yaşayan bir Türk'le bu konuda sanal bir tartışmaya girdi. Kardashian, "meraals" adlı kadın kullanıcının "Gerçek olmayan bir şeyi tanıyamazsınız. Ermeni soykırımı diye bir şey yoktur" iletisine cevaben; "Artık Ermeni soykırımını tanımanın zamanı geldi" diye yazdı.

KARDASHIAN BÖYLE ELLENDİ! (FOTO-GALERİ)

Ünlü yıldız, sosyal paylaşım sitesine yüklediği "Evet, Ermeni soykırımını tanımalıyız" yazan bir billboard fotoğrafıyla da Türklerin tepkisini çekti. Türk kullanıcılar fotoğrafın altına "Ne mutlu Türk'üm diyene" yazarak Kardashian'a tepki gösterdi.

Okuyucu Yorumları11 yorum
 • 12 Oy
  kadına kendi amaç ve idealleri için ermenileri osmanlıya karşı kışkırtıp kullanan fransız ve ingilizlere düşman olacağına yüzyıllarca ermenilerin beraber yaşadığı türk milletine düşman oluyor.allah akıl fikir versin.
 • 8 Oy
  türkiyedede fanları çoktur bu bayanın.haberi yok ki milletin,kadının türk düşmanı olduğundan.
 • 6 Oy
  türkiyede ermeni soykırımı yaşanmadı hatta sadece t.c değil türk kanı taşıyan hiç bir ecdadımız böyle bir şey yapmadı. avrupa insana saygıyı hatta kendine saygıyı bile bizim ulu milletimizden öğrendi. onlar ilk önce israile, hitlere sorsun hesaplarını. bizi saf buldular yutturacak koza arıyorlar.
 • 5 Oy
  kadın bıze dusman kesılıyor bızım mynette onun videosunu gözümüze sokuyor neiş mynet ??
 • 4 Oy
  çok merak ediyorum. velevki öyle bişey oldu diyelim öyle bir durum yaşandı bu yıllar önce olmuş eğer bu millet yıllar önce olanların hesabını verecek cezasını çekecekse yıllar önce ki haklarımızıda versinler biz cezaya rağzıyız. boşaltsınlar balkanlardan mısıra kadar orasıda bizim ecdadımızın değil mi.yok öyle yağmaa
 • 3 Oy
  Haber ilginç de oraya konulan foto galeri ne anlama geliyor ben anlamdadım yani
 • 3 Oy
  ha ha haa valla cok komiksin yaa keşke zamanında topunuzu gercekten yok etseydik te simdi böyle konusamasaydınız.. ama biz Türk'üz merhamet duygularımız var.. sizin doğuda yaptığınız katliamlara ne demeli bir de onu arastırın bakalım.
 • 2 Oy
  Sen vucudunu pazarlamaya devam et senin aklin bu islere yetmez.
 • 2 Oy
  salak ya tanı be tanı hep öle salak kalcak deilsin bir yandan da acıyorum türkleri daha tanıyamamış
 • 2 Oy
  neyi tanıyacaz olmayan bişeyi hani nerdebelgelrini neye dayanarak öyle soykırım idia ediyorsunuz bu kadının bu demesi bişey ifade etmiyor olmayan bişey kabul edilmez bu ülküde devletler ve ırklar arasında en merhametli insan türk insanıdır amerika gibi gelecgi için yüzlerce insanı öldürmedi bu ülke biz bunları yapmış olsaydık şuan dünyada farklı konumda olurduk asıl göz önünde olanları kabul edin siz abd nin faganistana yaptıklarını ıraka yaptıklarını çeçenlerin yapılan soykırımı azerilere yapılan soykırımı bunları kabul edin siz
 • 2 Oy
  sen bu soykırım işlerine kafanı yorma bırak tarihçiler araştırsın sen vücudunu bizlere göstermeye devam et sen ancak bu işlerden anlarsın senin aklının kapasitesi çıplak vücudunu göstermeye yeter o.......

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.