Kiralık Aşk 54. Bölüm Fragmanı

STAR TV ekranlarının sürprizlerle dolu dizisi Kiralık Aşk 54. bölüm fragmanları ile ekrana kilitlemeye devam ediyor. Yeni sezona hızlı bir giriş yapan Kiralık Aşk'ın 54. bölümünde Ömer ve Defne başbaşa kalıyor. Ömer kendini Defne'ye affettirebilecek mi? Kiralık Aşk 54. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde...

Kiralık Aşk 54. yeni bölüm fragmanını yayınladı. Ömer, Defne'nin kalbini yeniden kazanabilecek mi? Kiralık Aşk 54. bölümü ile Cuma akşamı STAR TV ekranlarında...
-KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

-
Büyük bir heyecanla beklenen dizi, hem ekranda hem sosyal medyada birinciği kimseye kaptırmadı. Başrollerini Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Seçkin Özdemir, Müjde Uzman, Levent Ülgen ve Nergis Kumbasar'ın paylaştığı "Kiralık Aşk" Cuma akşam ekrana gelen yeni sezon ilk bölümüyle iki kategoride birinci olarak günün en çok seyredilen yapımı oldu. Ömer Defne'yi affetmedi!

Sürpriz sezon finaliyle ara veren dizide gerçekler açığa çıktı. Defne (Elçin Sangu)ve Ömer (Barış Arduç) evlendi mi ? Sorusu yanıt buldu. Düğün gecesi Ömer'e kiralık olarak tutulduğunu anlatan Defne'yi Ömer affetmedi ve onu terk edip İtalya'ya yerleşti.

Final sahnesi çok konuşuldu

Defne ve Ömer'in tesadüfen karşışalmaları gecenin en çok konuşulan konularından biri oldu. Elektriklerin kesilmesi ile Defne ve Ömer'in karanlıkta kalması ve Defne'nin düşerken Ömer'in kollarına düşmesiyle seyircileri ekran başına bağladı.

Kiralık Aşk; A/B Sosyo Ekonomik Statü'de de yüzde 6,81 reyting ve yüzde 20,86 izlenme payı ve 20+ABC1'de; yüzde 6,87 reyting ve yüzde 18,8 izlenme payı ile de zirveye yerleşti. Bütün gece konuşuldu. Sosyal medyada çok büyük bir fan kitlesine sahip olan Kiralık Aşk, sosyal medyayı da yıktı geçirdi. İlk bölümün etiketi olan #ikincişans sadece 2 dakika içerisinde Türkiye gündemine 2. sıradan girerek Topic Trend (TT) oldu.

Çok kısa bir sürede birinciliğe yükselen ve 10 saat boyunca gündemde kalan etiketin dışında Kiralık Aşk'ın sadık fan kitlesi #Pamir #Ömerİplikçi ve #DefnediÖmer etiketlerini kendileri yaratarak Türkiye ve dünya gündemine taşıdılar. Kiralık Aşk, sosyal medyadaki 196.843 toplam ileti sayısı ile sezonun açılış rekorunu kırarak da geceye damgasını vurdu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler