MAGAZİN

Kubilay Aka, Çukur bitmeden yeni dizisine başlayacak

Show Tv’nin fenomen dizisi Çukur, mayıs ayında final yapmaya hazırlanıyor. Dizinin oyuncularından Kubilay Aka, şimdiden Çukur’dan sonraki projesi için imza attı.

Kubilay Aka, Çukur bitmeden yeni dizisine başlayacak

Vatanım Sensin dizisinde canlandırdığı Ali Kemal karakteriyle yıldızı parlayan Kubilay Aka, Çukur dizisi ile hayran kitlesini ikiye katladı. Ünlü oyuncu Mayıs ayında final yapacak olan Çukur daha bitmeden, yeni anlaşmasını yaptı.

KUBİLAY AKA, ÇUKUR’DAN SONRA DA SHOW TV’DE OLACAK

Kubilay Aka, yeni dizisi Camtavanlar da yine aynı kanalda yayınlanacak. Dizinin hazırlıkları da yoğun bir tempoda devam ediyor.

Ömer Özgüner ve Kerem Çatay ikilisinin kurmuş olduğu OJO Pictures imzalı olan yeni dizinin bir yazlık proje olduğu da biliniyor. Çukur’dan sonra Kubilay Aka dinlenmeden bir setten bir başka sete geçiş yapacak.

unnamed

Kubilay Aka hayranları yeni diziyi de merakla bekliyor… Bu arada gazeteci Birsen Altuntaş’ın kulis bilgisine göre Ojo Pictures’in bir projesi daha ortaya çıktı. Firma, My Sister isimli dram yapımı olan Kore dizisinin uyarlamasına hazırlanıyor…


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Şu bakışlar yollarda caddelerde toplu ulaşımda o kadar çoğaldı ki, inanılmaz. Gençler hep fedai, kaldırın şunlarıda eğitime bilime ağırlık verin
Bu Kubilay Aka kim arkadaş ya,ne bir karizma ne bir tip yani kısaca insanı kendine çeken hiç bir özellik yok,ama ünlü oyuncu diye hitap ediliyor ya pes.
Havada para kazanmanın yolları Gir bir diziye işlem tamam.Vatanım sensin dizisi gibi diziler çekinde izleyelim

İlginizi Çekebilir

Geri Dön