La Casa De Papel 4. sezon ne zaman? La Casa De Papel’in yeni sezon tarihi belli oldu

La Casa de Papel‘in yeni sezon tarihi, resmi Netflix Türkiye Twitter sayfasından kısa bir tanıtım videosu yayınlanarak duyuruldu.

La Casa De Papel 4. sezon ne zaman? La Casa De Papel’in yeni sezon tarihi belli oldu

La Casa De Papel heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. Netflix yapımı La Casa De Papel dizisinin yeni sezon tarihi resmen açıklandı. Netflix Türkiye Twitter sayfasından kısa bir tanıtım videosu yayınlanarak duyurulan tarih, 3 Nisan 2020 olarak açıklandı.

ASIL KAOS ŞİMDİ BAŞLIYOR

Ülkemizde hızlı bir şekilde popüler olan ve kısa sürede herkesin konuştuğu dizi La Casa de Papel de en iyi Netflix dizileri arasında yer alıyor. Bu zekice kurgulanmış soygun dizisinin hikayesi ise gerçek ismi bilinmeyen, Profesör lakaplı birinin büyük soygun hayali ile başlıyor.

Daha sonra Profesör’ün alanındaki en iyileri İspanya Kraliyet Darphanesi‘ni soyma planı için bir araya getirmesiyle uzun bir soygun planı ve süreci başlamış oluyor. Oldukça zeki kurgulanmış planda her an bir sürpriz ve beklenmedik olaylarla karşılaşmanız mümkün.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
3 nisan geç bir tarih, hayatımda en çok sevdiğim dizilerden biri bu, müthiş başarı, bir de wentworth un devamını bekliyoruz
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler