MAGAZİN

Leyla ile Mecnun hayranlarını heyecanlandıran haber! Yeni bölümleriyle ekranlara dönüyor!

TRT 1 ekranlarından 3 sezon boyunca yayınlanan absürt komedi Leyla ile Mecnun, yeniden ekrana taşınıyor. Exxen için aynı kadroyla çekileceği öğrenilen Leyla ile Mecnun'un yönetmen koltuğunda ise yine Onur Ünlü oturacak.

Leyla ile Mecnun hayranlarını heyecanlandıran haber! Yeni bölümleriyle ekranlara dönüyor!

Bir döneme damgasını vuran, Ali Atay, Serkan Keskin, Cengiz Bozkurt ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi isimlerin yer aldığı Leyla ile Mecnun dizisi geri dönüyor.

Tv100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre; yayın hakları Exxen tarafından satın alınan Leyla ile Mecnun dizisi, yeni bölümleriyle ekranda olacak.

2011-2013 yılları arasında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Leyla ile Mecnun dizisi yayınlandığı dönemin en çok izlenen yapımları arasına girmeyi başarmıştı.

s-c6416464bfcb62874896730e0161c0ed1d32ecdd

ÇEKİMLER YAZ AYINDA BAŞLAYACAK

Üç sezon boyunca ekranlarda boy gösteren ve genç izleyici kitlesi ile büyük başarı yakalayan sevilen dizi, Onur Ünlü tarafından yeniden çekilecek. Aynı kadro ve aynı hikaye üzerinden sürdürüleceği öğrenilen Leyla ile Mecnun'un çekimleri, yaz aylarında başlayacak. Leyla ile Mecnun'un başrol oyuncusu Ali Atay ise Fox TV'de yayınlanan Son Yaz dizisinde başrol oynuyor.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler