MAGAZİN

Margot Robbie yatak sahnesinde rol arkadaşı Alexander Skarsgard'ı sakatladı

Leonardo Di Caprio ile oynadığı The Wolf of Wall Street filmiyle ismini duyuran Margot Robbie, yeni filmi Tarzan Efsanesi'ndeki rol arkadaşı Alexander Skarsgard'ı yatak sahnesi çekimi sırasında sakatladı.

Margot Robbie yatak sahnesinde rol arkadaşı Alexander Skarsgard'ı sakatladı

Başrollerini Margot Robbie ve Alex Skarsgard'ın paylaştığı Tarzan filminin çekimlerinde ilginç bir olay yaşandı. Yönetmen David Yates, genç aktristen sevişme sahnesi için bazı isteklerde bulundu ve olanlar oldu.

YÖNETMEN SAHNEYİ VAHŞİCE ÇEKMELERİNİ İSTEDİ
Türkiye'de de vizyona girecek olan yeni Tarzan filminin çekimlerinde, ünlü yönetmen David Yakes oyunculardan vahşi bir sevişme sahnesi oynamaları istendi. Gerçekçiliği sağlamak adına Robbie (Jane) partneri Skarsgard'a (Tarzan) oldukça sert bir yumruk attı.


Rolünü ciddiye alan yıldız, beklenenden oldukça fazla bir güç kullandı. Alex Skarsgard atılan yumruğun etkisinden uzun süre kurtulamadı. Yaşanan olaylar sonrası Yates açıklama yaptı: "Eğer biriyle ormana gideceksem, Margot Robbie ile giderim." dedi ve ekledi "Margot pratik, zeki ve becerikli. O kendi başının çaresine bakabilir."dedi. Yaralanan aktörün cildinde zedelenme olduğu görüldü.

Robbie, yönetmenliğini Martin Scorsese'nin yaptığı The Wolf of Wall Street filminde Leonardo DiCaprio ile kamera karşısına geçmişti.

Filmde Margot Robbie ve Alexander Skarsgard'ın yanı sıra Samuel L. Jackson, Christoph Waltz, Jim Broadbent gibi oyuncular da yer alıyor.

Alexander Skarsgard, True Blood dizisiyle geniş kitleler tarafından tanındı. Skarsgard, ünlü oyuncu Stellan Skarsgard'ın oğlu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler