MAGAZİN

Maske Kimsin Sen'de Geyik ve Unicorn kim çıktı? Geyik değişti mi? Maske Kimsin Sen Unicorn'un kim olduğu belli oldu mu?

FOX TV'de yayınlanan Maske Kimsin Sen programında maskenin altında yer alan ünlü isimler merak konusu oldu. Geçtiğimiz bölümlerde Ayna ve Şövalye'nin belli olmasının ardından Geyik ve Unicorn'un kimlikleri araştırılıyor. Peki Maske Kimsin Sen'de Geyik ve Unicorn kim çıktı? Maske Kimsin Sen Geyik'in ve Unicornun kim olduğu belli oldu mu? İşte merak edilenler...

Maske Kimsin Sen'de Geyik ve Unicorn kim çıktı? Geyik değişti mi? Maske Kimsin Sen Unicorn'un kim olduğu belli oldu mu?

FOX TV'de ekrana gelen programı 'Maske Kimsin Sen?' programı her hafta yeni bölümleriyle yayınlanmaya devam ediyor. Alican Yücesoy, Eda Ece, Melis Sezen, Doğu Demirkol'un jüriliğini üstlendiği programda geçtiğimiz haftalarda Geyik'in değiştirildiği iddia edilmişti. Peki Maske Kimsin Sen'de Geyik ve Unicorn kim çıktı?

MASKE KİMSİN SEN'DE GEYİK KİM ÇIKTI?

Başarılı oyuncu Tansel Öngel'in sunuculuğu üstlendiği program Maske Kimsin Sen yeni bölümüyle her hafta gündeme gelmeye devam ediyor. Geyik, Unicorn, Tavuskuşu, Ördek, Kuzgun'un kimliği merak edilirken, geçtiğimiz bölümlerde gecenin elenen ismi Ayna oldu. Ayna'yı canlandıran isim ise izleyicilerin de tahmin ettiği gibi Biran Damla Yılmaz çıktı.

1717790

Geyik'in kim olduğu henüz belli değil. Ancak maskenin içindeki ünlünün Demet Özdemir veya Burcu Özberk olduğu düşünülüyor.

3128742_810x458

Ünlünün kimliği netleştiğinde sayfamızda yer vereceğiz.

MASKE KİMSİN SEN'DE UNİCORN KİM ÇIKTI?

İlgiyle takip edilen programda Unicorn'un kim olduğu henüz belli değil. Ancak Alican Yücesoy, 1. bölümde Unicorn için "Wilma Elles" tahmininde bulunmuştu.

maske-kimsin-sen-unicorn-hangi-unlu

Melis Sezen, "Farah Zeynep Abdullah" derken, Doğu Demirkol ise Unicorn için"Nilgün Belgün" tahmininde bulunmuştu. Unicorn'un kim olduğu açıklandığında sayfamızda yer vereceğiz.

1044725946_257_0_932_675_1920x0_80_0_0_1da0d238a57ec93021ab61b18d9676e5


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler