MAGAZİN

Maske Kimsin Sen? yarışması jürisinde Murat Dalkılıç sürprizi!

Fox TV'de ekrana gelen ve büyük yankı uyandıran Maske Kimsin Sen? yarışmasında bu hafta jüriye ünlü bir isim konuk oluyor. Tansel Öngel'in sunuculuğunu yaptığı, jüride ise Eda Ece, Melis Sezen, Alican Yücesoy ve Doğu Demirkol'un jüri olduğu 'Maske Kimsin Sen? yarşmasına ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç konuk olacak ve dedektiflik yapacak.

Dünyada bir çok ülkede yayınlanan The Masked Singer'den uyarlanan Maske Kimsin Sen? yarışmasının yeni bölümünde Murat Dalkılıç sürprizi yaşanacak. Ünlü şarkıcı bu hafta jüride yer alacak ve kostümlerin altındaki ünlü isimleri tahmin etmeye çalışacak.

Maske Kimsin Sen_6 (2)

ÜNLÜ İSİMLER KOSTÜMLERLE SAHNE ALIYOR

Maske Kimsin Sen? yarışmasında ünlü isimler, maske ve kostüm kullanmak suretiyle kimliklerini gizleyerek şarkı söylüyor. Jüri üyeleri ile seyirciler ise performanslarını değerlendirerek kim olduklarını tahmin etmeye çalışıyor.

271295390_871357773532370_3223184030643809367_n

Yarışmaya katılan ünlü isimler, tavuskuşu, ördek, gladyatör, şövalye, ejderha, ağaç, dinozor, aslan, unicorn, geyik, iskelet ve ayna gibi çeşitli kostümler giyerek sahnede performanslarını sergiliyor.

Maske Kimsin Sen_6 (5)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler