MAGAZİN

MasterChef Güzide Mertcan 7 milyon TL’lik villasıyla gündem olmuştu! Açıklama yaptı

MasterChef Güzide Mertcan 7 milyon TL’lik villasıyla gündem olmuştu! Açıklama yaptı

MasterChef Güzide Mertcan, hakkında çıkan haberler sonrasında yanlış anlaşılmaların ve haksız yorumların önüne geçmek adına uzun bir yazı paylaştı. Güzide açıklamasında "FETÖ'cülükle yaftalanmak beni üzdü" dedi.

TV8’in en çok izlenen programı MasterChef’te büyük başarı gösteren 31 yaşındaki Güzide Mertcan, 7 milyon TL’lik villası ve lüks içinde yaşadığı haberleriyle gündeme gelmişti.

Mertcan, sosyal medya hesabından hakkında yalan haber yapıldığını söyleyerek uzun bir açıklama yaptı.

‘LÜKS İÇİNDE YAŞIYOR’ HABERLERİNE TEPKİ GÖSTERDİ

Yarışmada özellikle tatlı yapmadaki yeteneğiyle şeflerin takdirini toplayan Mertcan, sosyal medyada gündeme gelen ‘Lüks içinde yaşıyor’ haberlerinden sonra çok sarsıldığını ve ailesiyle ilgili ortaya atılan bazı iddiaların doğru olmadığını anlatan uzun bir yazı paylaştı.

Fenomen yarışmacı Instagram hesabından şu notu paylaştı: "Eşimin ne iş yaptığıyla başlamalıyım. Eşim Kastamonu doğumlu ve 8 kardeşin en sonuncusu... Babası köyde hocalık da yapmış kaynakçılık da... Biz evlendiğimizde bir firmada maaşlı bir çalışandı. Sonrasında defalarca battığı ama hiç vazgeçmediği işe yeniden döndü.

1

Sonuç olarak tüm dünyada takdir gören bu adamın; fetöcülükle, yandaşlıkla, hak yemekle, haram yemekle, torpil yapmakla yaftalanmış olması beni son derece üzdü."

2

İşte açıklamanın devamı:

3

4

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 42 yorum
insanlar 700 TL kira ödeyemiyor siz 7 milyonluk villa da oturuyorsunuz yuhh be nerden akıyor acaba
@punching_2017 sanane birader nereden akıyorsa akıyor.. kazancında bir suç varsa konuşursun yoksa sana mı kaldı hesap vermek..
@taximlei Ben ekmek bulamazken sen villada yaşarsan ben bu oyunu bozarım birader zaten ölmüşüm...
@punching_2017 senin için mi kazandı ? Ya da senin paranı mı çaldı ?
Para parayı çeker arkadaş. sen hayatın boyunca hiç bir risk almadın asgari ücretle çalışmaya ve yaşamaya devam edersin. adamın biri risk alır evini arabasını satar üstüne borç alır. batarsa tam batar, batmazsa yürür gider. Belki tek bir satış yapar binlerce TL kazanır.
Yeni dönem modası batıp batıp çıkıp çok zengin olmak enteresan. Tabi herkesin harcı değil. genelde batanlar intihar ediyor. Demek ki deneseler onlar da en sonunda zengin olacakmış tüh ya ne dünya ya yersen. Batıp çıkma ne ya şaka gibi
@yyarar3 devletten aldığı sigortayla işler yürüyüor bide iktidara para yedirerek ne de olsa yandaş
bırak bu işleri abla hiç inandirici değilsiniz
Geri Dön