MasterChef kaptanlık ve ödül oyununu kim kazandı? Şeflerden şaşırtan karar! MasterChef Türkiye'de bir ilk yaşandı

MasterChef Türkiye 49. bölümüyle TV8'de ekrana geldi. MasterChef'in son bölümünde ödül ve kaptanlık oyunları heyecanı yaşandı. Kaptanlık oyununda yarışmacılar lahmacun yaparak yarıştı. Peki kaptanlık oyununu kim kazandı? Takım kaptanı kimler oldu? Ödül oyununda ise takımlar, 50 TL'lik malzemeyle Türk mutfağından musakka, tavuk haşlama, tatlı ve pilav yaptı. Peki MasterChef'te ödülü hangi takım kazandı? İşte MasterChef haftanın takımları ve 18 Kasım Pazartesi son bölümde yaşananlar.

MasterChef kaptanlık ve ödül oyununu kim kazandı? Şeflerden şaşırtan karar! MasterChef Türkiye'de bir ilk yaşandı

TV8'de yayınlanan ve jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanni'nin yaptığı MasterChef'in 2. sezon 49. yeni bölümüyle ekrana geldi. MasterChef'in 18 Kasım Pazartesi yayınlanan son bölümünde kaptanlık ve Master Class eğitimi için ödül oyunu heyecanı yaşandı. MasterChef yeni bölümde MasterClass eğitimi için oynanan ödül oyununda bir ilk yaşandı. Yarışmacıların yaptıkları yemeklere övgüler yağdıran şefler herkesi şaşırtan bir karar aldı.

MASTERCHEF TAKIMLARI BELLİ OLDU

MasterChef Türkiye kaptanlık oyununda 9 yarışmacı lahmacun yapmak için hünerlerini sergiledi. İstenilen lahmacunu en lezzetli yapan Alican oyunu kazandı. Alican takip takımın kaptanı olarak ise Batuhan'ı söyledi.

620_400_18-kasim-2019-masterchef-te-kaptanlik-oyununu-kim-kazandi-buyuk-mucadele-620x398.3574879227053_5dd2edb4bd7ae

Alican'ın kaptan olduğu mavi takımda Cemre, Yasin, Ekin ve Kıvanç yer aldı. Batuhan'ın kırmızı takımı ise Suna, Rıfat ve Güzide'den oluştu.

ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'nin 18 Kasım 2019 bölümündeki ödül oyunu için iki takım kıyasıya yarıştı. Şefler ilk kez ödül oyununun iki takımın birden kazandığını açıkladı. Ödül oyununda mavi ve kırmızı takımlar Türk mutfağından yemekler yaparak yarıştı. Şefler takımlardan, marketten 50 TL'lik malzeme alarak menü yapmalarını istediler.

master2

MASTERCHEF'TE BİR İLK! ŞEFLER KARAR VEREMEDİ

Danilo Şef'in MasterClass eğitimi için yarışan iki takım jüri üyelerinin verdiği yemekleri en iyi şekilde çıkarmak için kıyasıya mücadele etti. Ancak şefler yemeklerin tadımı sonrasında bir ilke imza attı. Takımlar berabere kalınca, Danilo Şef'in MasterClass eğitimini iki takım da birden kazandı.

master5

50 TL'lik malzemeyle yaratıcılıklarını konuşturan ve güzel menüler hazırlayan takımlara ünlü şefler övgüler yağdırdı. Somer Şef ise açıklamasında, "Size kıyamadık. İki takımın yemekleri de çok lezzetli ve tadları birbirine yakın. O yüzden Danilo Şef her iki takıma da eğitim vermeyi istedi" dedi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
aman ne önemli
Şefler kilo alıyor master lıkları alınması gerekiyor. Şef hele master şef Atik yer kilo almaz alsa da bakar olmalı bunlar göbeklendi
Önceden hazırlanmış senaryo. Yemeyin milleti..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler