MasterChef'te kim elendi? Elenince şeflere kızdı! 'Keşke başvurmasaydım' İşte MasterChef Türkiye'ye veda eden isim

MasterChef Türkiye 47. son bölümüyle 14 Kasım Perşembe günü TV8'de ekrana geldi. MasterChef son bölümde eleme heyecanı vardı. Elemeye kalan 4 yarışmacı dil balığı yaparak yarışmada kalmaya çalıştı. Ünlü şefler ise tadımlar sonrasında gidecek isme karar verdi. Elenen yarışmacı ise adı açıklandıktan sonra ünlü şeflere çıkıştı. Veda eden isim 'Keşke ben buraya başvurmasaydım da beni tanımasalardı" dedi. Peki MasterChef'te bu hafta kim gitti? Mustafa mı, Alican mı, Ekin mi yoksa Yasin mi elendi?

'MasterChef Türkiye'de kim gitti?' sorusu 14 Kasım Perşembe akşamı ekrana gelen son bölümde yanıt buldu. TV8'de yayınlanan ve jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanni'nin yaptığı MasterChef'in 2. sezon 47. yeni bölümünde yarışmaya veda eden isim belli oldu.

MASTERCHEF'TE ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef'te haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım yarışmacıları eleme adayı olarak Mustafa ve Alican'ı potaya koymuştu. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık oyununun ardından kendi takımlarından eleme adaylarını belirledi.

Oynanan dokunulmazlık oyunlarının ardından bu haftanın eleme adayları; Mustafa, Alican, Ekin ve Yasin oldu.

MASTERCHEF'TE BU HAFTA KİM ELENDİ?

14 Kasım 2019 MasterChef Türkiye'nin son bölümünde büyük eleme heyecanı yaşandı. 48. bölümünde müthiş bir rekabete sahne olan yarışmada hayallerine veda eden isim MasterChef Mustafa oldu.

mustafa

ELENEN MUSTAFA ŞEFLERE İSYAN ETTİ

Dil balığı tabağının Alican'ıniknden daha iyi olduğunu iddia eden Mustafa, Mehmet Şef, Danilo Şef ve Somer Şef'i eleştirerek "Keşke tabak yapamasaydım da gitseydim, Alican'ın tabağı benim tabağımın önüne geçemezdi. Yeri geldi lezzet dediniz, yeri geldi görsellik dediniz. Burada görselliğe önem vermiyorsanız neden benden görsel bir şey istediniz. Keşke ben buraya başvurmasaydım da beni tanımasalardı" ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 39 yorum
Kesinlikle mustafa elenmeyi haketmedi.
Ne şefi be bunlar.Reyting uğruna harcadılar çocuğu.Adelet yok bunlarda kukla bunlar.
kesinlikle yasin şaklabanı elenmeliydi adam yemek yarışması değilde sanki sirkte yarışıyor
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler