MasterChef Türkiye'de kaptanlık ve ödül oyununu kim kazandı? Şeflerden şaşırtan kural değişikliği!

MasterChef Türkiye 45. son bölümüyle TV8'de ekrana geldi. MasterChef'in son bölümünde ödül ve kaptanlık oyunları heyecanı yaşandı. Kaptanlık oyununda yarışmacılar simit yaparak yarıştı. Peki kaptanlık oyununu kim kazandı? Takım kaptanı kimler oldu? Ödül oyununda ise Somer Şef herkesi şaşırtan bir kural değişikliğini açıkladı. Yapılan değişiklikle takımlarından birer kişi yarışma dışı kaldı. İşte MasterChef 11 Kasım Pazartesi son bölümde yaşananlar.

TV8'de yayınlanan ve jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanni'nin yaptığı MasterChef'in 2. sezon 45. yeni bölümüyle ekrana geldi. MasterChef'in 11 Kasım Pazartesi yayınlanan son bölümünde kaptanlık ve Master Class eğitimi için ödül oyunu heyecanı yaşandı.

MASTERCHEF TAKIMLARI BELLİ OLDU

MasterChef Türkiye 45. bölümde kaptanlık oyunu büyük bir mücadeleye sahne oldu. Kaptanlığı kazanabilmek için en iyi simiti yapmaya çalışan yarışmacılardan bir isim şeflerin beğenisini kazanarak mavi takımın kaptanı oldu.

MasterChef Türkiye'de kaptanlık oyununu Suna kazandı ve mavi takım kaptanı oldu. Suna kırmızı takım kaptanı olarak ise Kıvanç'ı seçti.

Suna'nın kaptan olduğu mavi takımda Cemre, Rıfat, Mustafa ve Alican yer aldı. Kıvanç'ın kaptan olduğu kırmızı takıma ise Yasin, Güzide, Batuhan ve Ekin seçildi.

TAKIM OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Mehmet Şef'in MasterClass eğitimi için yarışan iki takım jüri üyelerinin verdiği yemekleri en iyi şekilde çıkarmak için kıyasıya mücadele etti. Jüri üyeleri ise en başarılı takımı açıkladı ve kazanan mavi takım oldu.

master2

ŞEFLERİN KURAL DEĞİŞİKLİĞİ ŞAŞIRTTI

MasterChef son bölümde oynanan takım oyunu sırasında şefler kural değişikliği yaparak takımları şaşırttı. Somer Şef, takımların yemekleri yaptıkları sırada birer yarışmacıyı dışarı çıkarmalarını istedi. Somer Şef, "Sizden hemen takımınızdan bir kişiyi yukarı çıkartın. Aranızdan bir kişi bu yemeği yukarıdan izleyecek" dedi. Takım kaptanları Suna ve Kıvanç, Yasin ve Mustafa'yı oyundan çıkarttı. Böylece takımlar yemeklerini 4'er kişiyle tamamlamak zorunda kaldı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
müthiş önemli bir haber bunu öğrendiğim iyi oldu
açıkca taraf tutyorlar, kırmıızı takım daha başarılı idi
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler