MAGAZİN

Masumlar Apartmanı’ndan tüyler ürperten fragman! | İşler çığırından çıktı

TRT 1’in en beğenilen ve ilgiyle takip edilen dizilerinden biri olan Masumlar Apartmanı’nın yeni fragmanı yayınlandı. Yayınlanan 28. Bölüm fragmanında Han’ın sakladığı büyük sırrı ortaya çıkıyor. Han’ın birini kazan dairesinde zincire bağladığı ve ona yemek götürdüğü anlar ise Masumlar Apartmanı’nın yeni bölüm fragmanının en dikkat çeken bölümleri oluyor.

Masumlar Apartmanı’ndan tüyler ürperten fragman! | İşler çığırından çıktı

Her Salı TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına geçen Masumlar Apartmanı dizisinin başrollerinde Ezgi Mola, Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah gibi başarılı isimler yer alıyor. Yayınlanan yeni bölüm fragmanında işlerin iyice birbirine girdiğini görüyoruz. Han’ın tüm izleyenleri şoke eden konuşmaları, tüm dikkatleri Han’a yöneltti. Masumlar Apartmanı, yeni bölümü ile 6 Nisan akşamı saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşuyor.

Q

MASUMLAR APARTMANI 28. BÖLÜMDE NE OLUYOR?

İnci henüz Han’ın psikiyatristin odasında attığı kahkahaların etkisinden kurtulamamışken, Han’ın rahat tavırları karşısında daha da endişelenir. Gülben, öğlen uykusunda yine altına kaçırır ama bu kez radikal bir karar alır. Bu karar sadece Gülben’i değil, evdeki tüm dengeyi sarsar. Safiye, Gülben’i kararından döndürmeye çalışırken Han ve İnci gelir. Neriman’ın odasında kilitli olduğunu öğrenmeleri, büyük bir krizin başlangıcı olur. Evde herkesin arası gerginken Neriman’ın beklenmedik planını devreye sokması ise daha büyük sorunları beraberinde getirir.

MASUMLAR APARTMANI 28. BÖLÜM FRAGMAN

MASUMLAR APARTMANI 28. BÖLÜM İKİNCİ FRAGMAN

MASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Safiye, tren garından döndükten sonra evde bambaşka bir Gülben’le karşılaşır. Gülben, yaşadıklarının yıkımıyla baş edebilmek için hiç umulmadık bir yöntem bulmuştur. Evdeki herkes bu “yeni” Gülben’i şaşkınlıkla izlerken, Han ve İnci arasındaki gerilim de artmaya devam eder. Gülben’in başına gelenlerden Esra ve Esat’ı sorumlu tutan Han, tüm köprüleri yakacak bir adım atar. Neriman ise Gamze’nin yaşadığı bir soruna çözüm bulmak isterken kendi başını belaya sokar. Müdürün Han’ı araması üzerine gelişen olaylar, Neriman’ı zor durumda bırakırken, Han ve Ege’yi karşı karşıya getirir.

H

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
çok sıktı artık bu dizi
çok çıktı artık dizi
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler