MAGAZİN

Medcezir'de veda zamanı

Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy'un başrollerinde oynadığı Medcezir, bu akşam çok konuşulacak final bölümüyle ekrana geliyor.

Medcezir'de veda zamanı

İki yıl boyunca oyuncu kadrosu, prodüksiyonu ve kostümleriyle çok konuşulan 'Medcezir' büyük final bölümüyle ekrana veda edecek. Senaristliğini Ece Yörenç'in, yönetmenliğini Ali Bilgin'in üstlendiği Ay Yapım imzalı dizinin finalinde sorular cevap bulacak.

Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy'un yanı sıra Barış Falay, Taner Ölmez, Hazar Ergüçlü, Şebnem Dönmez, Defne Kayalar ve Can Gürzap'ın rol aldığı dizinin kamera arkası bilgileri de dikkat çekti.

İşte Kamera arkası bilgileri:

- Medcezir'de; iki sezon boyunca 7700 kostüm, 1740 çift ayakkabı giyildi.
- Mert karakteri senarist Ece Yörenç'in aldığı 150 tişört giydi. - Yaman'ın sadece 7 ayakkabısı oldu.
- Neredeyse her bölüm büyük bir davetin olduğu dizide 35 parti verildi.
- Dizi, yurt içi ve yurt dışında 30'un üzerinde ödül aldı.

İki yıl önce, ağabeyinin başına iş açmasıyla suça bulaşan Yaman'ın hayatı, hayırsever avukat Selim Serez ile tanışınca tamamen değişti ve Tozludere'de başlayan hikayesi Altınkoy'da devam etti. Yaman bir gün Mira gibi bir kız ile karşılaşacağını ve onun hayatındaki en önemli kişi olacağını tahmin bile edemezdi. Ama kader onları karşı karşıya getirdi. İlk görüşte çakan kıvılcım, geçen zaman içinde derin bir sevdaya dönüştü.

İki ayrı dünyayı kalpleriyle birleştirdiler. Çok mücadele ettiler, savaştılar, birlikte olmak için direndiler ve birbirlerinden hiç vazgeçmediler... Evlenerek, mutluluklarını zirveye taşıdılar...

Şimdi bu efsane serüven hafızalardan çıkmayacak bir finalle sona eriyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön