MAGAZİN

Merhamet'ten sürpriz final

Başrollerini Özgü Namal, İbrahim Çelikkol, Burçin Terzioğlu ve Mustafa Üstündağ'ın paylaştığı 'Merhamet' final yapıyor.

Merhamet'ten sürpriz final

Dizi bu hafta yayınlanacak olan bölümüyle ekranlara veda edecek. Dizinin yayınlanan final fragmanında Sermet'in evine silahlı saldırı olur. Deniz'i kurumak için Sermet kendisini Deniz'in önüne atar ve vurulur.İşte final bölümünün konusu:

Deniz'le Sermet, Narin'in doğumuna çok az bir süre kala aylarca süren dünya turunu tamamlayıp, doğumda yanlarında olmak için dönerler.

Narin'in doğum sancıları tutmuş, panik yapan Fırat'ın ise eli ayağına dolanmıştır. Hayatı boyunca arkadaşının elini bırakmamış olan Deniz, Narin'i doğum yaparken de yalnız bırakmaz. Gelen ikiz bebekler iki aileyi de sevince boğarken, Şadiye, Can'ın yurtdışındaki sergisinde yanında olması için bir davet alır.

Irmak'ın Cenk ile ilişkisi ciddileşmeye başlamış ve Cenk, Irmak'a karşı dürüst olmaya karar vermiştir. Gerçekleri öğrenen Irmak'ın bu olaya vereceği tepki Sermet'i nasıl etkileyecektir?

Deniz'in aldığı bir haber Sermet'i sevinçten havalara uçurur. Bu mutlu haberi paylaşmak amacıyla Narin ve Fırat'ı yemeğe davet ederler.

Merhamet final bölümüyle 12 Mart Çarşamba akşamı saat 22:00'da Kanal D'de...


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön