MAGAZİN

Merve Boluğur'dan cesur paylaşım

Oyunculuğa ara veren ve geçtiğimiz ay şarkı çıkaracağını açıklayan Merve Boluğur, sosyal medya sayfasından yaptığı dekolteli paylaşımıyla kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Merve Boluğur'dan cesur paylaşım

Oyunculuk kariyerine ara verdikten sonra YouTube kanalı açıp, sosyal medya işlerine soyunan Merve Boluğur, Instagram sayfasından yaptığı paylaşımlarla gündeme gelmeye devam ediyor. Boluğur, son olarak sütyensiz ve dekolteli paylaşımını sevenlerinin beğenisine sundu. Ünlü ismin yaptığı cesur paylaşım kısa sürede binlerce yorum aldı.

mervebolugur

ÇARPICI AÇIKLAMALARIYLA GÜNDEM OLMUŞTU

Geçtiğimiz haftalarda sosyal medya fenomeni Enes Batur'un Youtube kanalına konuk olan oyuncu Merve Boluğur, cinsellikle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunarak dikkatleri üzerine toplamıştı.

merve5d

Boluğur katıldığı programda şu ifadeleri kullanmıştı: "İlk gün eve gelen erkek film izlemez, cinsellik ister. Erkek 1 aydan önce eve girmemeli. Cinsellik yaşamak isteyebilir bir erkek ama o da bunu isteyen kızla yapsın. Kız da bir izlenimi verir. Birinci günden film mi izleyeceğiz? Birinci günden film filan izleyemeyiz."

bolugurmerve


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
kadın iç çamaşırı giymiyor anladık haber yapıp durmayın sürekli boş yere
Yapımcılar! şu kızcağıza biriniz dizi film teklif edin artik , ne olur. Dikkat çekecem diye maymuna döndü. Verin bişi şuna artik , yancı da olur.
İtici bi tip, kendini guzel ve seksi saniyo
Geri Dön