Metin Hara koluna Adriana'yı mı kazıttı

Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde dünyaca ünlü manken Adriana Lima ile birlikte tatil yapan yazar Metin Hara bu kez dövmeleriyle gündem oldu.

Metin Hara koluna Adriana'yı mı kazıttı

Metin Hara’nın dün çıktığı ve Lima’yı öpücüklere boğduğu mavi yolculukta, sol kolunun üst tarafında bir kadın dövmesi dikkati çekti. Hara’nın Adriana Lima’nın resmini koluna dövdürdüğü yorumları yapıldı.

5969e7b07152d83f7c334324

"13 YAŞINDAYKEN YAPTIRDIM"

Ancak Metin Hara 2016 yılında verdiği bir röportajda vücudundaki dövmelerin sırrını şu sözlerle anlatmıştı:

"Üç dövmem var. Biri palyaço, biri ölümsüzlük sembolü, diğeri de bir kız suratı. Palyaço ile kız suratını 13 yaşındayken yaptırdım. ‘Anlamı ne?’ diye soruyorlar. Anlamı yok. O yaşta ilgi çekmekti amaç. ‘Pişmansın o zaman’, diyorlar. Hayır, değilim. ‘Niye sildirmiyorsun?’ diye soruyorlar. ‘Şimdiki Metin olsa palyaço dövmesi yaptırmaz ama pişman değilim’ diyorum. ‘Laf ebeliği yapma’ diyorlar. Hayır... 13 yaşındaki Metin birçok seçim ve hata yaptı. Doğruve yanlış seçimleri onu buraya getirdi. Gelebildiğim nokta mükemmellikten uzak ama içsel anlamda gelişimimden mutluyum. O nedenle 13 yaşındaki Metin’in verdiği kararları, seçimlerini kutsal görüyorum."

5969e88d7152d83f7c334335

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Birkaç gündür neyin reklamı yapılıyor böyle,Adriana bir reklam da falan mı oynayacak ya da bir ürün mu tanıtacak,ülkenin başka problemi mı kalmadı?
Diğer Haberler