Mynet Trend

Mikrofonu kasırgadan korumak için prezervatif kullanan TV muhabiri gündem oldu!

ABD'nin Florida eyaletinde etkili olan Ian Kasırgası bölgede büyük paniğe neden oldu. Sel ve yıkıma neden olan kasırganın, Florida'nın merkezine hareket etmesi ve daha fazla hasara sebep olacağı öngörüldüğü aktarıldı. Neredeyse kasırga kadar dikkat çeken bir başka şey ise, kasırgaya ilişkin haberleri aktaran bir TV muhabirinin mikrofonu korumak için seçtiği ilginç yöntem oldu.

Mikrofonu kasırgadan korumak için prezervatif kullanan TV muhabiri  gündem oldu!

TV kanalı NBC'de muhabir olarak görev yapan Kyla Galer, Florida'da yoğun sel ve yıkıma neden olan Ian Kasırgası'na ilişkin detayları sunduğu canlı yayının ardından sosyal medyanın gündemine oturdu.

''EVET BU SANDIĞINIZ ŞEY''

0_SDC_MDG_-CHP_44362JPG

Kyla, mikrofonun ıslanmasını önleyerek ekipmanını korumak için ilginç bir yöntem tercih etti ve mikrofona prezervatif takarak canlı yayını sundu. Bunun izleyicilere ne kadar garip görünebileceğini fark etmiş olsa gerek ki yayın esnasında durumu açıkladı.

Doğrudan meraklı izleyicilerle konuşan muhabir "Evet bu sandığınız şey; yani bir prezervatif. Bu mikrofonları ıslatamayız ve bu yüzden ne gerekiyorsa yapmalıyız." diye konuştu.

SEMPATİK BULDULAR

0_SDC_MDG_-CHP_44363JPEG

Şoke olan izleyiciler sosyal medyada o anların görüntülerini paylaştı ve yaşadığı şoku dile getirdiler. Kyla'nın ilginç yöntemi büyük dikkat çekerken geniş bir kitlenin sempatisini de kazandı.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler