Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Motosiklet taksi uygulamasından araç çağırdı! Sürücüyü yol boyunca taciz etti... İlk vukuatı değilmiş: İtirafı şaşkına çevirdi

  Taylandlı bir adam, Bangkok'ta uygulama tabanlı bir motosiklet taksi sürücüsüne cinsel saldırıda bulundu ve önceki yolculuklarında diğer sürücülere de saldırdığını şaşırtıcı bir şekilde itiraf etti. Olay kısa sürede ülke gündemine yerleşti.

  Motosiklet taksi uygulamasından araç çağırdı! Sürücüyü yol boyunca taciz etti... İlk vukuatı değilmiş: İtirafı şaşkına çevirdi

  MYNET|DIŞ HABERLER Sosyal medyadan ifşa edilen bir taciz görüntülerinde yolcu ve motosiklet taksi sürücüsü arasında yaşanan tartışma anları yer aldı. Görüntüleri kendisini yol boyunca taciz eden yolcuya tepki gösteren adam cep telefonuyla kaydederek paylaştı.

  Sürücü, Kanal 7'ye yaptığı açıklamada yolcunun ilk olarak bacağına dokunduğunu ve yolcunun korkmuş olabileceğini düşünerek eylemi görmezden geldiğini söyledi. Ancak yolcunun özel bölgelerine dokunmak için hareket etmesi üzerine sürücü aracı durdurdu ve ikili arasında bir tartışma başladı.

  Sürücünün kayıt altına aldığı anlarda sapık yolcu daha öncesinde 2-3 sürücüyü daha aynı şekilde taciz ettiğini itiraf etti. İsmi açıklanmayan sürücü durumu anında polise haber verdi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler