Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Kocasını evde başka bir kadınla bastı! Eşinin sevgilisi korkudan çareyi balkondan atlayarak kaçmakta buldu

  Facebook'ta paylaşılan görüntülerde ismi açıklanmayan bir kadın kocasını evinde başka bir kadınla yakaladı. İhanetle yüzleşerek sinir krizi geçiren kadının öfkesinden kaçmak isteyen sevgilisi ise çareyi üzerindeki havluyla birlikte balkondan atlamakta buldu. Görüntüler sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekti.

  Sosyal medyadan paylaşılan bir görüntüde anbean ihanet saniyeleri kameraya kaydedildi. Kocasının kendisini aldattığını öğrenen öfkeli kadın eve gelip ihanetle yüzleştiğinde olay çıkarttı. Öfkeli eşten kaçmak isteyen adamın sevgilisi ise çareyi vücuduna sardığı bir havluyla birlikte balkondan atlamakta buldu.

  1

  Görüntülerde kadının kocasına, "Senin için yaptığım onca şeyden sonra beni aldattın mı? Gerçekten iğrenç bir insansın" diye bağırdığı duyuldu. Görüntüler sosyal medya kullanıcıları tarafından yorum yağmuruna tutuldu.

  3

  Bir sosyal medya kullanıcısı o anlara, "Bazı erkekler eşlerine karşı çok saygısızlar. Evine sevgilini getirmek ne demek?" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Evli bir adamın evine gelmek nasıl bir cesaret?" yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler