MAGAZİN

Müge Anlı'da stüdyoyu polisler bastı

Müge Anlı'da stüdyoyu polisler bastı

Yılmaz Aslan adlı şahısın oğlu, nişanlısı ile beraber kaçtı. Ancak aile "kızım kaçırıldı" diye polise gitti. Aslan'ın oğlu yakalanırken kendisi de Müge Anlı'nın programında tutuklandı.

Yılmaz Aslan adlı şahsın oğlu, nişanslısı ile birlikte kaçtı. Kız 18'ini doldurmadığı için ailesi "kızım kaçırıldı" diye şikayetçi oldu. Olay sonrası Aslan'ın oğlu tutuklanırken, kendisi de Müge Anlı'nın canlı yayınlananda 'Tatlı Sert' programında polis ekipleri tarafından yakalandı.

ARANAN YUSUF ASLAN CANLI YAYINDA TUTUKLANDI

Yılmaz Aslan, polis tarafından Müge Anlı canlı yayınında tutuklandı. Oğlu ve nişanlısı kaçtı ancak kızın 18'ini doldurmasına henüz 3 gün vardı. Kaçan kızın ailesi şikayetçi oldu. Yapılan şikayet üzerine harekete geçen emniyet ekibi Yılmaz Aslan'ın oğlunu gözaltına aldı. Mahkemeye çıkan Yılmaz Aslan'ın oğlu tutuklandı. Aranan Yılmaz Aslan da Müge Anlı canlı yayınında tutuklandı.

"KIZIN BABASI ŞİKAYETÇİ OLMASIN DİYE 10 BİN TL VERDİM"

Yılmaz Aslan, "Kızın babası geldi şikayetçi olmamak için 10 bin TL istedi, verdim. Adam şikayetini geri çekti ancak kamu davasına girdiği için mahkeme devam etti ve oğlum ile kardeşim tutuklandı. Ben ne yapacağım Müge hanım. Oğlum ile gelinim gelmiş. Sokağa atılmaz. Ben de baba olarak kabul ettim. Babası da davadan vazgeçmişti." şeklinde konuştu.

POLİS YUSUF ASLAN'I CANLI YAYINDAN ALDI

Başlayan mahkemede çıkan sonuç üzerine Yılmaz Aslan'ın oğlu ve kız kardeşi tutuklandı. Yılmaz Aslan ise aranıyordu. Araması olmasına rağmen Yılmaz Aslan, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldı. Programa gelen emniyet ekipleri Yılmaz Aslan'ı yakaladı.

Okuyucu Yorumları10 yorum
 • 340 Oy
  Güler misin, ağlar mısın. Kadının biri poliscilik dededeklifcilik oynuyo insanlar oraya geliyor suç itiraf ediyorlar gerçek polisler devreye giriyor. Bu arada reytingden kadın malı götürüyor. Millet alkışlıyor...
 • 26 Oy
  @bilge14bilge iyide sana ne? devlete millete ne zararı var? sen o reytingci kadar bir fayda sağladınmı bugün insanlara??
 • 18 Oy
  @bilge14bilge keşke polisler dedektif gibi araştırabiliyor olsaydı da bu kadın da bu kadar faili meçhulü falan çözmeseydi di mi? herkes işini yapsa zaten bu kadına iş kalmazdı.
 • 319 Oy
  adamın rahatlıgına bakın araması var ama tv programında. ülkemde sokakta gördüğünüz 2 kişiden birinin araması var ve bunlar evetçidir dikkat edin.
 • 281 Oy
  TAM BİR POLİS DEVLETİ OLDUK.... BU ZİLLİDE POLİSİ KULLANILARAK ŞOV YAPIYOR PROĞRAMDAN SONRA KAMERA ARKASINDA İŞLEM YAPILAMAZMI ?
 • 119 Oy
  Geçen gün de simülasyon ile birşeyler sokmuşlardı stüdyoya:))
 • 16 Oy
  Bu kadın kendini savcı zannediyor Benim zavallı halkımın sırtından daha çok reyting yapar
 • 4 Oy
  ne kadar ahlaksız bi yayın. belki ne alaka diyenler de olur; ha porno sahneleri ha bu yayın fark yok.ne kadında ahlak var ne de o yayını yapan medyada.
 • 3 Oy
  SARTALANLIK BIRAK PROGRAM BITSIN NE YAPARSAN YAP ADAM KACAK OLDUGUNU BILDIGI HALDE GELIYOR ..MUGE DE PARAYI TOPLUYOR KIMI KANDIRIYORSUNUZ UC KAGITCILAR...ASLA BEGENMIYORUM MUGE GIBILERI..
 • 2 Oy
  Şu yorumlara bakıyorum da olay ne, nişanlı kız kaçmış, nerelerle bağlantı kuruluyor, referanduma, evetçiler, reytinge ve polise söyenecek tek kelime yok...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.