Murat Başoğlu'nun fotoğrafları sızdı! Futbolcunun eski eşiyle...

Bodrum'da öz yeğeni ile uygunsuz görüntüleri ortaya çıkan Murat Başoğlu'nun ünlü futbolcu Ali Turan'ın eski eşi Rana Altuntaş ile görüntüleri ortaya çıktı. Başoğlu iddialara yanıt verdi.

Murat Başoğlu'nun fotoğrafları sızdı! Futbolcunun eski eşiyle...

İki sene önce Bodrum'da bir teknede öz yeğeni ile uygunsuz görüntüleri ortaya çıkan, aylarca magazin gündeminde konuşulan Murat Başoğlu, eşi Hande Bermek'ten rekor bir tazminat ile boşanmıştı.

Başoğlu'nun iddialara göre yeni bir ilişkisi var. Ünlü futbolcu Ali Turan'ın boşandığı eşi Rana Altuntaş ile Murat Başoğlu'nun fotoğrafları basına sızdı. Skandal iddia ise, Başoğlu ve Altuntaş'ın daha boşanmadan ilişkiye başladığı oldu.

murat-basoglu-ve-rana-altuntas-in-ask-yasadigi-12259709_5231_m

İddiaya göre ünlü sunucunun Ali Turan'ın eski eşi Rana Altuntaş ile beraberliğinin Altuntaş'ın Turan ile evli olduğu zamanda başladığı söyleniyor.

Gündeme bomba gibi düşen bu haber sonrası Murat Başoğlu ilk açıklamayı UçanKuş’a yaptı.Murat Başoğlu açıklamasında “Rana Hanım ile sadece iş arkadaşıyız. Önceden de bu tarz haberler çıkmıştı fakat doğruluk payı yok. Zaten şu anda da hayatımda kimse yok. Rana Hanım ile ortak iş yaptığımız için de birlikte fotoğrafımızın olması gayet normal.”

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
Bu ahlaksızı ülkeden def edin abi bunun gibiler kötü örnek
usta sen de neymişsin ya
HADİ MURAT BAŞOĞLU SUÇLU! PEKİ SORMAZLAR MI ADAMA, BU KADINLARIN HİÇ Mİ SUÇU YOK?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler