Mustafa Sandal Burcu Esmersoy'u utandırdı

Tasarım Yarışması'nın finalinde sahneye çıkacak olan Mustafa Sandal, Burcu Esmersoy tarafından sahneye davet edildiğinde söylediği sözlerle olay oldu. Sandal'ın hareketleri Esmersoy'u son derece şaşırttı ve bu şaşkınlık yüzüne de yansıdı.

Mustafa Sandal Burcu Esmersoy'u utandırdı

Son günlerde çapkınlıklarıyla gündeme gelen Mustafa Sandal, jüri üyeliği yaptığı defilede Burcu Esmersoy’a övgüler yağdırdı. Emina Jahovic ile 10 yıllık evliliğini bitirdikten sonra birçok isimle adı aşk dedikodularına karışan Mustafa Sandal, bekarlığa hızlı dönüş yaptı.

Gecenin sunuculuğunu yapan Burcu Esmersoy, şarkıcı Mustafa Sandal’a “Mustafa sana ‘Gel bana’ desem ne dersin?” diyerek seslendi.

UTANARAK SAHNENİN ARKASINA KOŞTU

Mustafa Sandal da sunucu Burcu Esmersoy’a önce “Senin kadar güzel bir bayan gel bana derse duracak halim yok” dedikten sonra “Ben spor salonunda karın kası çalışırken her mekik çektiğimde bir kadına bakıyordum. İşte o kadın Burcu Esmersoy” deyince Burcu Esmersoy utancından ne yapacağını bilemedi.

mustafa-sandal-sli_16_9_1573987841

Esmersoy, “Ben seni şarkı söylemen için anons edecektim ama olay başka yerlere gidiyor. Ben sahneyi sana bırakıyorum.” diyerek koşar adımlarla sahneyi Sandal’a bıraktı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
Senin tadına bakmak istiyorum demiş Musti kibarca, Burcu kabul etmeli.
çok güzel kadın.
musti niyeti bozmuş dikkatli olmak lazım. kapınızı pencerenizi kilitleyin arkadaşlar.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler