MAGAZİN

Mustafa Sandal'dan Acun Ilıcalı'ya gönderme! 'O Ses Türkiye...'

Yıllar önce O Ses Türkiye'nin jüri kadrosunda yer alan Mustafa Sandal, konuk olduğu bir programda "O bir müzik yarışması değil, jüri şovu" diyerek Acun Ilıcalı'ya gönderme yaptı.

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, YouTube üzerinden yayın yapan bir programa konuk olarak takipçilerinden gelen soruları yanıtladı. Müzik yarışmalarından bahseden Sandal, bir dönem jüri üyeliği yaptığı O Ses Türkiye'ye ağır göndermelerde bulundu.

"O SES TÜRKİYE JÜRİ ŞOVU"

2012 ve 2013 yıllarında O Ses Türkiye'de jüri üyeliği yapan Mustafa Sandal, önceki gün katıldığı programda "Türkiye'de gerçek anlamda bir müzik yarışması yok" diyerek şu sözlerle Acun Ilıcalı ve diğer jüri üyelerine gönderme yaptı:

"Benim de ilk iki sene jürisi olduğum dönemden itibaren hiçbir zaman müzik yarışması değildi. Bunu açık ve net olarak söyleyeyim. O aslında bir jüri şovu ve eğlence programı. Oradan takım kurulurken ben bunu ilk andan itibaren yarışmacılara çok net anlatıyordum; burası bir deneyim, buradan keyif almaya bakın diye. Burada ışıklar söndüğünde sona gelindiğinde herkes kendi köşesine çekilecek ve siz bir boşluğa düşeceksiniz. Burada olanların farkında olursanız düştüğünüzde de o mesafeniz o kadar kısa olur. Türkiye'de gerçek anlamda bir yetenek yarışması yok."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
mustafa ınan cok dogru solemıssın gercekten te muzık yarısmasıdan zıyade jurı ızlıyıruz ve dedıgın gıbi ısıklar sondugunde kımse kımseyı tanımaz ve orayı bırıncılıkle kazanan bıdaha gozukmuyor sızler yarısma olmadan beste ve kımlıgınızle geldını bu nedenle hala varsınız ıyıkıde varsınız
aynen öyle çok doğru söylemiş! ben hiç izlemiyorum ....
yalanda değil
Geri Dön