MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Natalie Portman: Çocukken cinselleştirilmek...

Natalie Portman, ergenlik döneminde medya tarafından cinselleştirilmesinin ardından kendini korumak için nasıl "kaleler" ördüğünü anlattı. Portman korunmak için kendisine "süper ciddi" ve "iffetli" imajı oluşturduğunu söyledi.

Natalie Portman: Çocukken cinselleştirilmek...

Natalie Portman kariyeriyle ilgili önemli açıklamalar yaptı. Portman, sinema kariyerine 1990'ların ortalarında başladı ve 1994 yapımı Sevginin Gücü (Léon: The Professional) ve 1996 yapımı Harika Kızlar (Beautiful Girls) gibi filmlerde "karanlık, biraz seksi, genç kız rolünü" oynayarak ün kazandı.

Dax Shepard'la Armchair Expert (Koltuk Uzmanı) podcastine çıkan Portman, bu rolleri oynamanın medyada “Lolita” gibi resmedilmesine yol açtığını itiraf etti. Portman, “Sanırım daha çocukken cinselleştirilmek kendi cinselliğimden bir şeyler götürdü çünkü beni korkuttu" dedi.

e963b5a6aa14ede5dc5dc625ca7f66af

Independent Türkçe'nin haberi göre; 39 yaşındaki oyuncu şöyle devam etti:

"O yaşta kendi cinselliğiniz var, kendinize ait arzularınız var ve bir şeyler keşfetmek istiyorsunuz, açık olmak istiyorsunuz; ama daha yaşlı erkekler sizinle ilgilendiğinde ister istemez güvende hissetmiyorsunuz ve 'Hayır, hayır, hayır hayır hayır' diyorsunuz."

1490282833-blog281108-natalie

Kendini korumak için nasıl "kaleler" inşa ettiğini anlatan oyuncu "iffetli" olduğuna dair bir imaj çizdiğini de söyledi.

Oyuncu, "Bunu bilinçli olarak geliştirdiğimin farkındayım çünkü kendimi güvende hissetmemin bir yoluydu" dedi.


Vitrin


En Çok Aranan Haberler