MAGAZİN

Nebahat Çehre'den 'Alzheimer' açıklaması

Zamana meydan okuyan usta oyuncu Nebahat Çehre'nin dün 'Alzheimer' olduğu iddia edilmişti. Hayranlarını üzen bu haberin ardından Çehre'den açıklama geldi. Çıkan haberlerin asılsız olduğunu, söz konusu haberi yapanı mahkemeye vereceğini belirten Nebahat Çehre, yeni projeyle ekranlara döneceğinin de müjdesini verdi.

Nebahat Çehre'den 'Alzheimer' açıklaması

Usta oyuncu Nebahat Çehre 15 Mart 1944 doğumlu olmasına rağmen 20'li yaşlardaki pek çok oyuncuya taş çıkartıyor. Güzellik ve genç kalma sırları her zaman merak konusu olan Nebahat Çehre, kısa süre önce hamamda kese yardımıyla cildinin yenilendiğini dile getirmişti.

Ayrıca düzenli uyku, bol su ve sağlıklı beslenmeyle de bunu desteklediğini anlatmıştı. Nebahat Çehre'nin son zamanlarda unutkanlık sorunu yaşadığı iddia edilmişti.

Ünlü oyuncu, yaptığı basın açıklamasıyla bunun gerçeği yansıtmadığını dile getirdi.İşte Nebahat Çehre'nin 'Alzheimer' oldu iddiasına verdiği cevap

Değerli Basın Mensubu Arkadaşlarım;****

Bugün internet sitesi ve gazetelerde gerçeği yansıtmayan, imajımı zedelemeye yönelik haberlerle karşılaştım.****

Öncelikle belirtmeliyim ki, haberler gerçeği yansıtmadığı gibi magazin gündemini değiştirmeye yöneliktir. ****

Asli değeri olmayan haberleri yapan kişi ve kurumlarla alakalı Avukatım Bilal Küçükşengün gerekli hukuki süreci başlatmıştır.****

Şuan hali hazırda okuduğum 6 senaryo mevcut doğru proje ile karşınızda olmayı amaçlıyorum.****

Sevgi ve Saygılarımla****

Nebahat Çehre****


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler