MAGAZİN

Nebahat Çehre'den sitem dolu sözler

Oyuncu Nebahat Çehre, Yeşilçam dönemimde 27 tane sinema filmi çektiğini, ancak son yıllarda bir türlü film teklifi gelmediğini belirterek, "Sinemaya küstüm" dedi.

Nebahat Çehre'den sitem dolu sözler

73 yaşındaki sanatçı, konuk olduğu gecede hayata karşı duruşu, bakış açısı ve sağlıklı yaşam alışkanlıkları üzerine bir konuşma yaptı.

Kendisine birçok dizi projesinin teklif edildiğini ve 2 yıldır değerlendirme yaptığını belirten Çehre, "(Yayından) kalkan bir dizi yapmak istemiyorum. Bugüne kadar şansım vardı. 3 dizi çok güzel geldi. Yine böyle bir proje yakalarsam oynamak istiyorum ve özledim" şeklinde konuştu.

"ARTIK İSTEMİYORUM"

Bir sinema filminde yer almak istemediğini dile getiren Çehre, "Sinemaya küstüm. Eski sinemacıyım bir türlü film teklifi gelmedi. Halbuki Yeşilçam dönemimde 27 tane sinema filmim var. Teklif gelmeyince 'artık istemiyorum' dedim" ifadelerini kullandı.

Sağlıklı bir yaşam için güzel bir uyku ve kahvaltının olması gerektiğine dikkati çeken Çehre, şu değerlendirmede bulundu:

"Benim için aile çok önemli. Ailemle birlikte yemek yemeyi, sohbet etmeyi çok severim. Bir de dostlar ve arkadaşlar var ki hiç kimseyle paylaşamadığınız şeyleri onlarla paylaşırsınız. İnşallah hiç eksik olmasın etrafımızdan arkadaşlarımız. Onlar bizim için bir psikolog oluyorlar. Batı'da böyle arkadaş ve dostluklar olmadığı için hep bir psikoloğa gitme ihtiyacı hissediyorlar. Bizim ihtiyacımız yok. Hepimiz birbirimize güzel psikolog oluyoruz. Hayata iyi taraflarından bakarak, hayatın gerçeklerinden korkmamak lazım."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler