MAGAZİN

'Nefes'i alkol kokacak!

'Nefes: Vatan Sağolsun' filmiyle yıldızı parlayan Mete Horozoğlu 'Kavşak' adlı sinema filmi için Sezin Akbaşoğulları, Güven Kıraç ve Dolunay Soysert ile kamera karşısına geçti.

'Nefes'i alkol kokacak!

Yönetmen Levent Semerci'nin ilk sinema filmi 'Nefes: Vatan Sağolsun'da rol alan Mete Horozoğlu yeni sinema filmi için kamera karşısına geçti bile...

****

'Nefes' filminde canlandırdığı asker rolüyle büyük hayran kitlesi kazanan ve internette de izlenme rekorları kıran Mete Horozoğlu, 'Kavşak' adlı sinema filminde bu kez zengin bir ailenin 'Tamer' adlı alkolik oğlunu canlandırıyor.

EKİM'DE VİZYONDA

Başrollerini Mete Horozoğlu, Sezin Akbaşoğulları, Dolunay Soysert ve Güven Kıraç'ın paylaştığı 'Kavşak'ta; Umut Kurt, Başay Okay, Cengiz Bozkurt, Yücel Erten ve Ayla Aslancan da rol alıyor. "Önünde bir kavşak belirdiyse, hayatın değişecek demektir" sloganıyla yola çıkan film, ekim ayında vizyona girecek.

FİLMİN KONUSU: Güven, bir muhasebe şirketinde şef olarak çalışan, kendi halinde bir insandır. Mutlu bir evliliği ve her şeyden çok sevdiği bir kızı vardır. Sıradan bir iş gününün ardından evine gelir. Ancak evde kimse yoktur... Güven, hayatıyla ilgili çok önemli bir dönüm noktasına girer.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön