MAGAZİN

Nihat Hatipoğlu'na ünlü isimlerden soru yağıyor! Ebru Polat'tan sonra Latif Doğan...

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile İftar programına ünlü isimlerden soru yağıyor. Ebru Polat'tan sonra türkücü Latif Doğan da bir video göndererek Hatipoğlu'na soru sordu.

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile İftar programına ünlü isimler bu yıl ilgi gösteriyor. Koronavirüs sebebiyle yayına konuk alamayan Hatipoğlu onun yerine gelen videoları yayınlıyor. Geçtiğimiz günlerde Hatipoğlu'na Öykü Gürman, Nursel Ergin ve Ebru Polat video göndermişti.

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'na şimdi de türkücü Latif Doğan video gönderdi. Doğan "Yaptığımız iyilikleri paylaşmak doğru mu?" sorusunu sordu.

Nihat Hatipoğlu ise bu soruya "İyilik yapıyorsunuz söylemiyorsunuz sorguluyorlar; söylüyorsunuz bu sefer de gösteriş gibi oluyor. Kuran'ı Kerim bunun yanıtı veriyor; Bakara suresi... Sadakaları, iyilikleri açıkca ilan ederseniz o ne güzel bir şeydir. Ama eğer iyilikleri gizlerseniz o sizin için daha hayırlıdır."


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 30 yorum
nedense bu galoş sadece ramazanda ortaya cikiyo garibanlara sukretmesini ogretiyo cukkayi dolduruyo bumu musluman
edepsizlik etme en azından insanlara doğru yolu gösteriyor işine gelmeyen izlemez.senin gibi boş insanlarda çıkıp insanlara hiçbir faydası olmayan siyaset ve futbol yorumculuğu yapıp çok daha fazlasını kazanıyorlar hangisi daha hayırlı acaba eğer allah korkun ve dini inancın varsa bilirsin.böyle konuşmazsın cahil.
Kazandığı para ile işyeri açıyor. Bir sürü insana iş olanağı sağlıyor.
ne ayyaşlar abuk sabuk ya da kopyala yapıştır kitaplarla kasasını doldururken sesiniz çıkmaz ama besmele çekeni görünce şeytan gibi kaçarsınız, hayırdır!
@kuafor_mesut_1984 cahillik sendede akıyo braderim dilsiz şeytanlık etme. bu adamın gözü doymaz bi din simsarı olduğunu bilipte susmak olmaz o zaman senin dinindende inancındanda şüphe ederim boş boş konuşma aklama bu soytarıları .senelerdir hikaye anlatır din anlatıyormuş gibi hiçmi okumazssın duymazssın bilmezssin kafanda yargılamazssın
Kardeş sen ve senin gibiler boş boş dolaşırken o adam Nihat hatipoğlu islami ilimleri öğrenmekle uğraşıyormuş.Ilminin ve çabasının karşısında karşılığını almasi en tabi hakkı.
vatansaroz denen arkadaş,azıcık beyin ya azıcık beyin çokmu zor senin için
dinimi öğrenmek istiyonuz işinize gelmez versenize malınızın 40 ta 1 ini gerçek olan budur. peygamber efendimiz neden variyetsiz vefat etti fakirmiydi o yörenenin hatrı sayılır zenginlerinden di zevcesi . bunlar napıyo paso yığınak yapıyolar sonrada din satıyolar fakirlik ne güzel diye hadi ordan . herkes hakkıyla dağıtsa zaten fakir kalmaz ama işlerine gelmiyor kimse riyakarlık yapmasın.
vatansaroz kardes sen dogrulari söylerken din eksikleri sarlatanlar sana saldiriya gecer. kuduz aşını yaptir isirmasinlar seni.
bu adamı dinleyenlerde var ????
Allah bilir o yeter
Geri Dön