O Ses Türkiye'ye Gürcü yarışmacı Sofia Saakasvili damga vurdu! Hadise: "9 yıldır bu programdayım, böyle bir ses duymadım"

O Ses Türkiye'nin 8 Aralık Pazar yayınlanan son bölümüne Gürcü yarışmacı Sofia Saakasvili damga vurdu. O Ses Türkiye sahnesine çıkan Sofia Saakasvili sesiyle jüri üyelerini büyüledi. Başarılı yarışmacı için Hadise'nin "Ben 9 yıldır bu programdayım, böyle bir ses duymadım" demesi dikkat çekti.

Acun Ilıcalı'nın sunduğu, Hadise, Murat Boz, Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk'ün jüri üyeliklerini yaptığı O Ses Türkiye, 8 Aralık Pazar akşamı son bölümüyle ekrana geldi.

Gürcistan uyruklu Sofia Saakasvili, Bang Bang şarkısı ile stüdyoyu coştururken tüm jüri üyelerini döndürmeyi başardı. Seyircinin yoğun isteği sonrası performansını tekrarlayan Sofia Saakasvili jüriden de büyük övgü aldı.

Sofia-Saakasvili

İlk şarkısı Bang Bang'i 2 kez seslendiren Sofia, ardından jürinin ısrarı üzerine 'Bu Gece' isimli Türkçe parçayı da söyledi. Jüri üyeleri başarılı yarışmacıyı takımlarına alabilmek için birbirleriyle yarıştı.

Sofia Saakasvili'nin muhteşem performansı sonrası ise Hadise "Ben 9 yıldır bu programdayım, böyle bir ses duymadım. Ağzım açık izledim, hala inanıyorum" ifadelerini kullandı. Beyaz'ın ise "Seni Beyaz Show'a vokal yapacağım" sözleri dikkat çekti.

Bang Bang şarkısı ile tüm jüri üyelerini döndürmeyi başaran Saakasvili Murat Boz'u tercih etti.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
hadise yabancı dilde eşek anirsa döner süper yetenek der dokuz yılda kaç tane yıldız bulmuş
o.kiz kendi ulkesinde ikinci olmus zaten
TEK KELİMEYLE ORADA NE VARSA HEPSİ İĞRENÇ .
hadisede her yıl birisine böyle diyor zaten.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler