MAGAZİN

Oğuz sona yaklaşıyor

Şevket, Oğuz'u köşeye sıkıştırıyor..Tekin Ailwsi'nde hareketlilik gittikçe artıyor...

Oğuz sona yaklaşıyor

Yaprak Dökümü'nde finale sayılı haftalar kala heyecan da artıyor..İşte bu akşam yaşanacaklar:

Ali Rıza Bey'in Ferhunde'ye ulaşma çabasını hisseden Oğuz, son kararını verir. Ali Rıza Bey bir bakımevine yatacaktır. Uzaktan Tekin Ailesi'ni izlemeye devam eden Ferhunde'nin şahit olduğu bu olay, şüphelerindeki haklılığı ortaya çıkarır.

[

YAPRAK DÖKÜMÜ 164. BÖLÜM (FRAGMAN)](http://video.mynet.com/1nisannn/Yaprak-Dokumu-Yeni-bolum-fragmani-13-10-2010/980598/)

Gün geçtikçe esaretin ağırlığı omuzlarına daha çok çöken Şevket, Oğuz'un suçunu üstlendiği için pişmandır. Öte yandan, suçluluk duygusunu bastırmakta zorlanan Leyla, Hayriye Hanım'ın artan minnet duygusu karşısında vicdan azabı çekmektedir. Etrafındaki tehlikeleri saf dışı bırakmak isteyen Oğuz ise Serhat'la anlaşmanın bir yolunu bulmuştur. Necla kötü giden evliliğinde, gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır. Beş çocuk büyüten Ali Rıza Bey, şimdi tek başına bir hastane odasında, kendisine uzatılacak yardım elini beklemektedir. Fikret babasının bakımevine yatırıldığını öğrenir. Ama esas yardım Şevket'ten gelir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
döke döke yaprak kalmadı ama bu dizide daha bitmedi offf yaaa
bu diziyi uzatmak yeniden yapraklar çıkarmak için gerizekalı 2 senarist bi oğuz daha peydah eder ortaya unutmayın oğuzlar ölmez bu mal dizide
ya size zorla izletmiyor kimse bu diziyi izlemeyin kardeşim allahallah. ne bela okuyorsunuz .
Geri Dön