Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Böyle şehir turu görülmedi! Onlarca insan çırılçıplak soyunup bir gemiye bindiler...

  Kendisini çıplak ve özgür olmaya adamış insanlardan oluşan bir grup olan Get Naked Australia tarafından düzenlenen şehir turu sosyal medyada gündem oldu. Yakın zamanda natürizmi, çıplaklığı ve beden olumlamayı teşvik etmek amacıyla Sidney Limanı'na yelken açan bir tekneyle şehri turlayan grubun macerası olay oldu. Ancak aldıkları tepkiler tamamen olumlu değildi.

  Böyle şehir turu görülmedi! Onlarca insan çırılçıplak soyunup bir gemiye bindiler...

  Çok sayıda Avustralyalı'nın çırılçıplak halde katıldığı şehir turu ülke çapında gündem oldu. Bazıları, etkinliği bir özgürlük eylemi olarak nitelendirdi ve oldukça eğlenceli buldu. Bazıları ise etkinliği saygısızca buldu ve iğrenç olarak nitelendirdi. Ayrıca böyle bir etkinliğe katılmak için çıldırmış olmak gerektiğini söylediler ve nasıl hiç utanmadıklarını anlayamadıklarını belirterek katılımcıları yargıladılar.

  KISA SÜREDE VİRAL OLDU

  iStock-1372050536

  Get Naked Australia'nın kurucusu Brendan Jones, topluluğu 2017'de bir uçurumun tepesinde çırılçıplak ve kollarım havada poz verdiği muhteşem denyeimin ardından kurduğunu anlattı. Hızla 100.000'den fazla takipçi edinen topluluk, çıplak fotoğraflarını çevrimiçi ortamda paylaşmayı seçen birçok nüdistin katılımıyla kısa sürede viral oldu.

  ŞİMDİDEN 125 KİŞİ KAYDOLDU

  64261691-11397341-image-m-3_1667

  Bir sonraki turun Aralık ayında gerçekleşeceğini ve şimdiden 125 kişinin kaydolduğunu belirten Jones, "Amaç eğlenmek, kendi bedeninize bakış açınızı geliştirmek ve çıplaklıkla barışmaya yardımcı olmaktı. İnsanların çıplak bedenlere sadece çıplak bir beden gibi davranmasını istiyoruz.” diye konuştu.

  24092052_BrendanJones.thumb.jpeg

  İnsanların okyanusta çıplak yüzme keyfini yaşayamayacağı bir dünya istemediğini söyleyen Jones, ayrıca Avustralya'daki natürist kültürü yeniden şekillendirmek istediğini açıkladı.

  0_Screenshot-2022-11-08-at-09553

  Jones, Get Naked Australia gemisinin, şehir turu sırasında yasal faaliyetlere bağlını belirtirken, genellikle Sydney Harbour'da bulunan çıplaklar plajlarından birine yelken açtıklarını ve soyunmadan önce kaptanlarından onay almayı beklediklerini açıkladı.


  Express

  En Çok Aranan Haberler