Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Öldükten sonra yeniden dirildiğini söyleyen kadının açıklamaları şaşkınlık yarattı

  Amerika Birleşik Devletleri’nin Florida eyaletinde yaşayan Keith Thompson isimli yazar, yaptığı açıklamalarla şaşkınlık yarattı. 20’li yaşlarında Hawaii’de bir akıntıya kapıldıktan sonra boğulma tehlikesi atlattığını anlatan kadın, o anda ruhsal bir varlığın kendisine "Dünyaya dönmek istiyor musun" diye sorduğunu söyledi.

  Ölüme yakın bir deneyim yaşadığına inanan bir kadın , yaşadığı dünyada devam etmek veya öbür dünyaya geçmek arasında seçim yapmasına izin veren bir “varlık” ile etkileşime girdiğini iddia etti. Bu olayın 20’li yaşlarında yaşandığını söyleyen Thompson, Hawaii’de akıntıya kapıldı. Suya nefesa kaldığı için bilinci kapanan Thompson günlerce hastanede tedavi gördü ve uzun bir süre yaşam savaşı verdi.

  “DİĞER DÜNYA İLE İLETİŞİME GEÇTİM”

  Hawaii’de yaşadığı olaydan sonra uzun bir süre boyunca kendisine gelemediğini anlatan Thompson, “Akıntıya kapıldıktan sonra bilincim kapandı. Daha öncesinde astral seyahat deneyimim olmamıştı. Ancak bir an aşağı baktığımda denizde çırpınan bir kadın gördüm. Onun ben olduğumu biliyordum. Kendimi, başka Hristiyanların da olduğu cennet denen yerde gördüm. Ve ruhsal bir varlık bana doğru gelip, dünyaya yeniden dönmek isteyip istemediğimi sordu” dedi.

  “PİŞMAN DEĞİLİM”

  Ruhsal varlığa "Evet" yanıtı verdiğini belirten Keith, "Ona dünyaya yeniden dönmek istediğimi söyledim. Bu varlık sanki hayatım boyunca benimle gibiydi, ona karşı bir yabancılık çekmedim. Bana "Anlatılmaz güzellikteki yerde sonsuza kadar kalmama" konusunda kararlı olup olmadığımı yeniden sordu, ben ise kalmak istemediğimi söyledim. Dünyaya dönme kararımda pişman değilim" dedi.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler