Mynet Trend

Ölümlü Dünya filmi nerede ve ne zaman çekildi? İşte Ölümlü Dünya filminin oyuncuları...

Dikkat çeken oyuncu kadrosuyla Ölümlü Dünya filmi "Yeni nesil komedi” sloganıyla yola çıkıyor ve lokanta işletmeciliği yapan mütevazi bir ailenin sırlarla dolu hayatını anlatıyor. Ölümlü Dünya, fragmanlarının gösterilmesinden sonra izleyicilerin ilgisini topladı. Son dönemlerin en beğenilen komedilerinden biri olan Ölümlü Dünya filmi nerede ve ne zaman çekildi? İşte Ölümlü Dünya filminin oyuncuları...

Ölümlü Dünya filmi nerede ve ne zaman çekildi? İşte Ölümlü Dünya filminin oyuncuları...

Ölümlü Dünya'nın başrollerini Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Sarp Apak, İrem Sak, Doğu Demirkol, Feyyaz Yiğit, Meltem Kaptan, Özgür Emre Yıldırım ve Mehmet Özgür'ün paylaşıyor. Komedi ve aksiyon filminin yönetmenliğini Ali Atay üstleniyor.

ÖLÜMLÜ DÜNYA FİLMİ KONUSU NEDİR?

Mermer Ailesi, 8 kişiden oluşan geniş bir ailedir. Yıllardır Haydarpaşa Garı'nda Anadolu Tat Lokantasını işletirler. Ailenin, kendi halinde, sıradan gözüken hayatları aslında pek de gözüktüğü gibi değildir. Bu ailenin uzun süredir sakladıkları bir sırlar vardır; lokanta işletmeciliğinin yanı sıra köklü bir teşkilatın içinde çalışmaktadır. Onlar ne pahasına olursa olsun bu sırrı saklamaya çalışsalar da beklenmedik bir anda sırları ifşa olur. Artık yeni bir planı devreye sokmaları gerekecektir.

ÖLÜMLÜ DÜNYA FİLMİ NEREDE NE ZAMAN ÇEKİLDİ?

26 Ocak 2018 yılında vizyona giren Ölümlü Dünya filmi, sinemada 585.145 kişi tarafından izlendi. Ali Atay'ın yönetmen koltuğunda oturması nedeniyle büyük ilgi gören Ölümlü Dünya filminin Imdb puanı ise 7,7'dir.

Ölümlü Dünya filminin önemli bir kısmının geçtiği lokanta sahneleri Haydarpaşa Garı’nda gerçekleştirildi.

ÖLÜMLÜ DÜNYA FİLMİ KADROSU

Ölümlü Dünya filminin başrollerinde usta oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan, Güldür Güldür ekibinden Alper Kul, Sarp Apak, İrem Sak, Doğu Demirkol ve Feyyaz Yiğit, Meltem Kaptan, Özgür Emre Yıldırım ve Mehmet Özgür gibi isimler yer alıyor.

ÖLÜMLÜ DÜNYA FRAGMAN


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön