MAGAZİN

Otelde krize neden oldu

Heidi Klum'un başı bir otelin yüzme havuzunda üstsüz güneşlendiği için belaya girdi.

Otelde krize neden oldu

Dünyanın en güzen kadınları arasında gösterilen Alman süpermodel, her ne kadar Avrupa'daki tatilinde üstünü çıkardığında herhangi bir şikayet almasa da, bu durumun Arizona'da Phoenix'te bir otelde hiç de iyi karşılanmadığını söyledi.

'The Tonight Show with Jay Leno'ya konuk olduğunda, 38 yaşındaki podyum güzeli şöyle konuştu: "İzlerden nefret ettiğim için bikini üstünü giymeyi sevmiyorum. Fakat söylemeliyim ki burada çevre daha sıkı. Bir kere Phoenix'te başım belaya girmişti. Havuz kenarında yatıyordum ve üstümde bikinimin üstü yoktu. Güneşlenirken, bir adam geldi, güvenlik görevlisi. Dedi ki, "Bayan, bikininizin üstünü giymelisiniz çünkü şikayet alıyoruz. İnsanlar üstünüzde bir şey olmadığından şikayet ediyor.""

Bu olaya şaşıran Jay şaka ile karışık şöyle dedi: "Şikayet eden salaklar kimlermiş?"

Her ne kadar eşi Seal'den yedi yaşındaki Leni, beş yaşındaki Henry, dört yaşındaki Johan ve 21 aylık Lou olmak üzere dört çocuk yetiştiren Heidi güvenlik görevlisinin isteğini yerine getirmiş fakat daha sonra tekrar üstünü çıkarmış.

Los Angeles'da yaşayan 'Project Runway' sunucusu şunları ekledi:

"Fakat üstümü tekrar çıkardım çünkü bu durumun çok saçma olduğunu düşündüm. Sonra güvenlik görevlisi yine geldi ve şöyle dedi, 'Bayan, üstünüzü gerçekten giymelisiniz, yoksa başınız belaya girecek."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler