Paylaşımları görünce çılgına döndü! Eşi hakkında yazılanlar...

Sakarya’nın Hendek ilçesinde eşinin eski kocasını öldüren zanlı ifadesinde, sosyal medyadan eski eşi hakkında hakarete varan paylaşımları yüzünden cinayeti işlediğini söyleyerek kendini savunduğu ortaya çıktı.

Paylaşımları görünce çılgına döndü! Eşi hakkında yazılanlar...

Olay, Sakarya’nın Hendek ilçesi Akpınar Mahallesi Çağlayan Caddesi üzerinde 9 Şubat tarihinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Emrah Okuyan, arkadaşı Ş.Ç. ile birlikte çocuklarını teslim etmek için ayrı olduğu eşine gitti. Çocukların teslimi sırasında Emrah Okuyan, eski eşinin yeni kocası F.S. ile tartışma yaşadı. Tartışma sonrasında F.S. tabanca ile eşinin eski kocası Emrah Okuyan’ı öldürerek Ş.Ç.’yi de yaraladı. Yaşanan olay sonrası gözaltına alınan F.S. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İFADESİ ORTAYA ÇIKTI: CİNNET GEÇİRDİM VE VURDUM

Eşinin eski kocasını öldüren zanlı F.S.’nin emniyetteki ifadesi ortaya çıktı. F.S. ifadesinde, “Emrah Okuyan, eşim hakkında sosyal medya üzerinden hakarete varan yorumlar yaptı. Olay günü de tartıştık. Tartışma büyüyünce cinnet geçirdim ve vurdum” dediği belirtildi. Mahkemeye sevk edilen cinayet zanlısı burada da verdiği ifade de hakaret ve cinnet üzerine söylediği savunmasını tekrarladığı öğrenildi. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
sen yatarsın karın boşar şimdi başkasıyla evlenir ve sende eski kocayı boş yere vurmuş olursun
Sayın mynet, bazı haberleri neden yoruma kapatıyorsunuz????
Hiç acımam bu tiplere iki tokatlık mesele aslında bu .
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler