Pınar Altuğ'un makyajsız hali takipçilerini şaşırttı

Çocuklar Duymasın dizisiyle adını geniş kitlelere duyuran oyuncu Pınar Altuğ, makyajsız haliyle takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı. Altuğ'un bir takipçisi paylaşıma, "Pınar Hanım 44 yaşındasınız ama makyajsız çok daha yaşlı duruyorsunuz" yorumunu yaptı.

Pınar Altuğ'un makyajsız hali takipçilerini şaşırttı

Çocuklar Duymasın dizisinin final yapmasının ardından yeni bir projeye kadar ekranlara ara veren Pınar Altuğ, makyajsız haliyle takipçilerini şaşırttı.

Sosyal medya hesabından makyajsız halini paylaşan Pınar Altuğ beklenmedik yorumlarla karşılaştı. Pınar Altuğ'un makyajsız hali takipçileri tarafından beğenilmedi.

Birçok takipçisi Altuğ'un fotoğrafına yorum yaptı. Altuğ'un fotoğrafına yorum yapan bir takipçisi, "Pınar hanım 44 yaşındasınız ama makyajsız çok daha yaşlı duruyorsunuz." ifadelerini kullandı.

oyuncu-pinar-altug-un-makyajsiz-hali-12162294_1277_m

Bazı takipçileri ise Altuğ'un makyajsız halini de beğendi. Pınar Altuğ'un fotoğrafına yorum yapan başka bir takipçisi, "Bence siz her halinizle güzelsiniz. Kadınların makyaj yapması mecburiyet olamaz." dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 78 yorum
BU HALİYLE EŞİNİN HALASI GİBİ DURUYOR.
ANNESİ, TEYZESİ VEYA NENESİ DİYECEKTİN GALİBA...
güzel tespit,bayramda eline öper artik
yav ne istiyorsunuz 60 yaşındaki insandan
Doğru dersin gardaşım. Allahtan bu kadını görmeden önce çocuk sahibi oldum. Maazallah şimdilerde görseydim kesinlikle ÇOCUĞUM OLMAZDI herhalde...
JAPON OLMUŞ
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler