Pınar Altuğ'un takipçisi geri adım atmadı! Altuğ tane tane anlattı

Sosyal medya hesabından her paylaştığı olay olan oyuncu Pınar Altuğ, geçmişten paylaştığı karesiyle yine gündem oldu. Bir takipçisi fotoğrafı yeni sanınca Altuğ'a eleştiri yağdırdı. Altuğ ise bu eleştiriye yanıt verince takipçisiyle arasında diyalog olay oldu.

Pınar Altuğ'un takipçisi geri adım atmadı! Altuğ tane tane anlattı

Pınar Altuğ, eşi Yağmur Atacan'la 2015 yılında Malta'da çekildiği bir karesini Instagram hesabından paylaştı. Bir takipçisi Altuğ'un şimdilerde tatil yaptığını düşünerek koronavirüs salgını olduğunu belirtti ve eleştiride bulundu.

Bu yoruma sinirlenen oyuncu, takipçisine durumu anlatmaya çalıştı. Ancak takipçisi ısrarla eleştirmeye devam edince, Pınar Altuğ ile sosyal medya kullanıcısı arasında yaşanan diyalog olay oldu.

hnggggg_2

Altuğ takipçisinin "duyarsız" demesine yanıt verdi. Güzel oyuncu fotoğrafın 5 yıl öncesine ait olduğunu anlatmaya çalışırken takipçisi konuyu sürdürmeye kararlıydı. Altuğ'a bir yanıt daha veren sosyal medya kullanıcısı "size hep yorum yaparım güzel yorumlar birine bile karşılık vermediniz" dedi.
gggggg_1

Altuğ ise "mesele olumlu olumsuz değil ki yazdığınız saçma" deyip durumu tane tane anlattı. Ancak takipçisi anlamamakta ısrarcıydı. Takipçi bir diğer yorumunda "Ben sevdiğim insanları eleştiririm yeri gelir kızarım da her ne kadar edepsizce karşılık verse yorumuma umrumda değil" tepkisini gösterdi. Konu uzadıkça uzayınca Altuğ pes etmedi ve ona da cevabını verdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 28 yorum
TBT 2015'i görüp anlayabilecek beyin nerde onda? Beyni sadece insanları eleştirmeye yetiyor demek ki...
Pınar Altuqun Gelen Elestiriye Böyle qüzeL Cevap Vermesi Kirmadan Durumu İzah Etmesi Ayrı Bir Güzellik Katmis Ve Buyuk Bir Erdemlik
Bizim millet mall
ya arkadaşım bu pınarı amma buyuttunuz ne var tip yok marifet yok niye gündemde tutmaya çalışıyorsunuz dünya özellikle türkiye zorllu bi süreçten geciyorken gündemimiz bu kaşarllar olmamalı
@coban_a_1977 nereden biliyorsun kaşar olduğunu yanında mıydın kaşarlık yaparken azıcık edepli olun o da bir anne unutmayın.
herkes senin kafanda olacak diye birşey yok, boş adamsın belli, gündemin kendine, zorlu sürece kişisel faydan oldugunuda sanmam da neyse, aile bütunluğü olan kadına kaşar denmez
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler